Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valamit nem értek de már kur...ra idegesit....

A mai nap felraktam egy eredeti win7-et de mikor már felment minden progi cucc addig még okés de vagy 6 újrainditás után már nagyon lassú lett.

A windows betöltö képernyöre is sokat kell várni meg stb...


Ezt miért csinálja??



Pedig a gépem elég jó:

Alaplap: Gigabyte GA-970A-UD3

Processzor: AMD Fx4100 Quad Core 4 Ghz ( 400 Mhzet huztam rajta xDDDD)

Ram: 12 GB igy vannak: 4x2 GB Dual Geil Black Dragon 2333 Mhz Gyárilag tuningolt

Processzor Hütö: Zalman CNPS7X LED

Tápegység: Chiftec 550 Watt

Merevlemez: Samsung Spinpoint 1 TB 32 mb Cache



#Win7probléma
2012. jún. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez HDD gond lesz.
2012. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok felhasználói program szeret elindulni a Windows indulásakor, ezek nagy részét nyugodtan kikapcsolhatod.

Start menü - Futtatás - Msconfig - Automatikus indítás.

Innen szedheted ki a pipákat a telepített programok elől. Csak azok elől szedd ki amiket ismersz is. Ha végeztél akkor újra kell indítani a Pc-t, hogy érvényes legyen a beállítás.

2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyengébb gépem van mégsincsenek ilyen problémáim.Csináltál rendszerpartíciót?Mert ajánlott csinálni ugyanis az jelentősen felgyorsíthatja a gépedet.De nem kis helyigénye van,nekem 30GB-os rendszerpartícióm van és már csak 6 GB szabad hely van,lehet látni hogy a Win 7 zabálja a helyet!Tehát rendszerpartíciónak ajánlott 30 GB felett lennie.


Ha nem csináltál rendszerpartíciót hanem ráraktad az 1 TB-re akkor bizony több idő kell a gépnek míg bejön minden és lassabb is lesz

2012. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen,ha csinálnál rendszerpartíciót akkor csak a legfontosabb dolgokat telepítsd rá(amik a rendszernek szükségesek) a többit a másik partícióra
2012. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindent úgy csináltam van a rendszernek 120 GB szabad helye :/

100%-os minden a winyómon és mégis kurvra lassú....

Az lassithatja hogy több netre csatlakozik pl Hamachi,Virtual Box Hálózat stb?

Mivel van egy Metin2 Szerverem és ahoz kellettek (Saját)

2012. jún. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!