Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnék a notebookomba...

Hogy tudnék a notebookomba extra hűtés tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy Acer Aspire 5536g nitom és játék közben képes (volt) felmelegedni 20 perc játék után 85 fokra legalacsonyabb graf. Combat Arms (cs szintű játék grafban)alatt.A múltkor átjött haverom, leszedtük a régi gépből a vidikártya hűtését, majd haverom tanácsára rácsavaroztuk a HDD-re (mivel a legnagyobb felület hőtermelő hardver a gépben és akár 56 fok is volt.)Most Combat Arms közben nem megy 80 fok fölé és a HDD tartja a 40-et általában.Valahova érdemes még tenni egy ilyen hűtést?


[link]


Jelenleg így néz ki az alja: [link]


2012. jún. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a gép?

Mert az is lehet, hogy a processzor zsír megszáradt.

2012. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Ilyenem van, kb. 2 fokot csökkent rajta [link]



2.: Hűtőpaszta a neve és 3 hete cseréltük rajta és most a gyári helyett egy Arctic Cooling MX-2 van rajta ha jól emlékszem.

2012. jún. 14. 16:02
 4/5 anonim válasza:

régen is melegedett így? Valamit nem dobtál ki szerelésnél?


Én már jártam hasonló módon egy ps3 konzolal. Újrapasztáztam és volt a memóriatokok és az alamínium lap között 4db hőelvezető gumi réteg, azt hittem lötyégés megállítására van. Fogtam is kivágtam a kukába :D Utána porszívó hangon volt a venti mert felmelegedtek a memória chipek :D


Nézd meg jól a hőelevezető cső mindkét végét, hogy jól passzolnak-e. Egy ilyen hűtővel 40fokon menne.

2012. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden benne van, ami eredetileg is és már szétszedés előtt ilyen volt.Gyárilag még nem volt ilyen.
2012. jún. 14. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!