Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ezzel valamit tenni?

Lehet ezzel valamit tenni?

Figyelt kérdés

Mikor meg szeretném nyitni a Data D-t a gépben ezt írja ki:

D:/ nem elérhető!

A fájl sérült és olvashatatlan.

Mit lehetne ezzel tenni? Nagyon fontos dokumentumokat mentettem el ide, köztük az iskoladolgozatimat. Meg lehet ezt a problémát oldani annélkül, hogy a dokumentjaim eltünjenek? Meg lehet ez oldani egyátalán valahogyan?


2012. jún. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnézted már a Lemezkezelésben, hogy egyáltalán látja-e a Win a partíciót. Sajátgép - Kezelés - Lemezkezelés. Mit ír ki az állapotnál.


Hirtelen más ötletem nincsen, de az alábbiakat próbálnám meg. Megnézném, hogy csökkentett módban el tudom-e érni a D partíciót, vagy valami fájl mentő programmal megpróbálnám lementeni róla az adatokat, ha egyáltalán lehet.

Lehet, hogy hülyeség, de mielőtt partíciót próbálnék meg visszaállítani ezt minden féle képpen kipróbálnám.

2012. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán ha nem megy, akkor jöhet a visszaállítás: [link]
2012. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fehersrac: lehúztam a programot, de alul azt írta, hogy az A: és a D: -ben nem sikerül. De azért köszönöm.
2012. jún. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!