Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel mit lehet tenni? (alcate...

Ezzel mit lehet tenni? (alcatel ot 806)

Figyelt kérdés

Tehát nem régen vettem ezt a telefont kb 2 hónapja..aztán most jelentkezett egy olyan probléma amit k**ra nem tudok mire vélni.

Na szóval amikor rá dugom töltőre ugye akkor kiírja, hogy hálózati töltő csatlakoztatva majd amikor lehúzom akkor, hogy eltávolítva (gondolom más telefonnal is így van)

De a probléma a következő...Az adatkábel amit adtak hozzá az usb-s sz@r ugyan oda megy be ahova ugye a töltő usb-s vége.

De Nem ismeri meg a gépem sőt meg se akarja rá dugom, és semmi hiba jelzés semmi, hanem ugyan úgy kiírja, hogy hálózati töltő csatlakoztatva és ennyi. Nem tudok róla se törölni se semmit. Gondoltam már rá ,hogy a géppel van a bajj de aztán nem hiszem mert másik telefonnal is próbáltam és azzal semmibajj nélkül fel ismerte. Majd másik kábellal is próbáltam azzal se volt jó..:S szóval ezzel egyáltalán mit lehetne csinálni?


2011. jún. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a telefonba át kell állitaní azt hogy háttér tár legyen.
2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mégis hogyan?:S
2011. jún. 14. 23:00
 3/3 anonim válasza:

nekemis ugyanilyen telóm van de nagyon utálom xD

nálam is jelentkezettez a probléma, de énsem nagyon tudtam mit csinálni vele, aztán vettem egy új gépet és akkor már működött....

Gondolom nem sokat tudtam segíteni,de szerintem menj el szolgáltatódhoz és hátha ott tudnak vele okozni valamit :D

2011. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!