Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kültéri wifi antennát...

Milyen kültéri wifi antennát vegyek? Hogy lehet megosztani hogy több gépen is tudjunk netezni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 18:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
A mellékelt cucchoz nem látok repeater üzemmódot írva. Nem hiszem, hogy jó lenne. Bár jó lenne ismerni a pontos leírást.
2012. jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

9-es hozzászóló!


Lehet, hogy pár ezerbe belekerül egy jelismétlö, de hosszú távra sokkal jobban megéri, mint egy párszáz megás mobilnet.

2012. jún. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De ez is csak addig fog működni jól, amíg le nem védik a wifi routert, aztán hiába költöttél rá rengeteg pénzt, nem fogsz tudni netezni. Ha ennyire nincsen pénzed, akkor beszélj szomszédokkal, hogy az egyik megveszi a netet és azt routerrel szétosztjátok, így már feleződik, vagy ha több szomszéd is benne van, akkor logikusan annyival kevesebbet is kell fizetned. Én pl már csináltam egy társasházba, hogy laktak 4en, előfizetett az egyik a netre, vettek routert és havi 1-2 ezer forintért tudtak simán netezni ráadásul 10 megás nettel...
2012. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 piszkosfred válasza:

Balázs!

Én a társashában lévő barátomnak megadtam a kulcsot is de a jelerősség nagyon gyege. Mi lenne a legocsóbb és kb mennyibe kerülne hogy elfogadható minőség legyen.

Pillannyilag WIFI-vel egybeépített modemem van és komputerbe dugott TP-LINK TL-WN721N 150Mb USB WIFI vel próbáljuk fogni

kösssz

2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát az usb wifit felejtsd el, annak szinte semmi jele nincs. Vegyél normális pci-os wifit a gépbe és ahhoz meg lehet kapni pár ezer forintért antennát pluszba, amit már el tudsz távolabb is helyezni a gépedtől. Bár nem tudom mekkora a társasház, lehet érdemesebb lenne kábellel átküldeni a jelet, azaz vesztek 30-50 méter utp-t és egyik fele megy a routerbe, a másik vége megy a gépbe. Jobb lesz és megbízhatóbb. Ha erre nincs lehetőség, akkor amit először mondtam.
2012. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!