Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad gen1 vagy androidos tablet?

Ipad gen1 vagy androidos tablet?

Figyelt kérdés
nem tudom melyiket kne még soha nem volt ios-os gépem sem telom kicsit félek tőle hogy nem tetszene a kezelőfelület vagy android ha android akor lehet hogy egy wayteq xtab-100is vagy egy huawei mediapad a méret sznte mind1 játékra netre kéne leginkább tudom hogy elviszia ujjabb játékokat mind a 3 tablet mert az ios elképesztően jol van optimalizálva és tetszik is az ipad kinézete de félek a kezelőfelülettől hogy menyire kezelhető nekem a szabhatoság az olyan 40%-ig lenne fontos ? érvek? szerintetek? mit kellene az androidot tudom kezelni rom csere és root szinten
2012. jún. 18. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megnézzük a telefonok hardverét akkor azt kell mondjam az android os is rohadt jól van optimalizálva hisz akadás nélkül megy még egy 600MHZ-s qualcom CPU-n is


A Szoftver rugalmassága pedig verhetetlen. tényleg szinte bármit föltehetsz rá ami szimpatikus

Nem bonyolult kezelni az IOS-t szintén egyszerű kezelni


én android párti vagyok mert tényleg okos rendszer.

2012. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ZTE bladem van és 600mhz-en bár rootolt és CM7.0 van rajta de amikor a gyári 2.2 volt rajta nagyon akadt elviselhetetlen volt igy rá tettük a 2.3.7-et és nagyon simán ment nem hittem volna augy hogy ennyivel jobb lenne de igen és mondjuk könnyü kezelni de leginkább azért GONDOLKOZTAM az ipad-en mert iosra hamarabb vannak játékok és ott van mirors edge meg egy elég sok jo játék amit szeretnék androidos is nyomni ez nem megoldhato?
2012. jún. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!