Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet kipróbálni androidos...

Hol lehet kipróbálni androidos tableteket?

Figyelt kérdés

Az iPad.et már próbáltam, tetszik is, de kipróbálnék 1-2 androidos tabletet is, már csak azért is, hogy elég-e a 7"-os képernyő, vagy 10-es kellene... szóval lehetőleg minél több fajtát kipróbálnék.


Az egyetlen esélyes hely a Mediamarkt, ahol próbálgatni is lehetne, az ő honlapjukon pedig csak iPad van.


2011. nov. 17. 14:47
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
gondolom a telefonos szolgáltatók ügyfélszolgálati pontjaikon. T-pont, és hasonló... vodás telenoros az összes plázában vannak ilyenek... ott kint vannak a gépek is amiket árulnak. ha árulnak tabletet gondolom az is kint van próbálhatóra.
2011. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is irritál. én is tabletet szeretnék venni és szívesen próbálnám ugyanúgy a 7"-os képernyőt is, meg a 10"-ost is, de vigyázz!

Voltam a Mammutban, a Saturnban ott csak ipadokat lehet kipróbálni, a Westendben pedig egy szétkarcolt, beindíthatatlan ipad volt kirakva. Szóval ezeken a helyeken biztosan nincsen!

2011. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Digi dog
2011. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Allee-ban az Electro World-ben, egyből a bejárat mellett kipróbálható 6-7 tablet gép. Pl.: prestigo, samsung.
2011. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezekbe bele lehet rakni mem kártyát próba képpen?
2011. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lehet, de kizárt hogy szabad legyen. :) Jó eséllyel le van tiltva a kártyaolvasójuk egyébként.
2011. nov. 19. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!