Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy OKey M46 tipusu...

Vettem egy OKey M46 tipusu notebook-ot és sehogy sem tudom a beépitett webkamerát kipróbálni. Segitenétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyen
2011. aug. 28. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Te meg milyen kinai cuccot vettel??????


na de mind1

kell webkamera driver keress ra notebookod honlapjan vagy google-n

2011. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem kinai hanem ukrán amugy szuper gép tiszta asus és aser alkotorészből van csak ukrajnában rakták össze és az ára a legvonzóbb 71 ezer forint és valóban mindent minden tud.

a választ köszi de honnan és milywn driver kell

2011. aug. 29. 13:30
 4/5 Köpet ***** válasza:
Szia! Mivel a google-en nem sok mindent találtam, miért nem próbálod meg az aida, vagy everest programokkal felderíteni, hogy mégis milyen tipusú hardwere van a kamerának ha ez meg van közelebb vagy a megoldáshoz.Második lépésként én feltenném a driver detector nevü programot az talán megállapítja és le is tölti hozzá a megfelelő meghajtóprogramot.
2011. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi de már megvan a dobozában egy cd és azon minden drájver megvan
2011. dec. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!