Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7 collos Androidos tablet pc...

7 collos Androidos tablet pc vagy 15,6-os laptop? Több lent.

Figyelt kérdés
Van egy MSI CR500X 15,6-os laptopom meg egy 3,2-es Nokia okostelefonom. A kérdés, hogy érdemes-e lecserélni a laptopot egy Samsung Galaxy Tab P1010-re? Kiválthatja-e a laptopot?
2011. júl. 29. 14:33
 1/8 bix ***** válasza:
a kérdés az hogy mire használod? netezés, mailezés, némi játék az android adta lehetőségeken, filmezés egérmozin, zenehallgatás? ennyi? akkor simán ki tudod váltani. minden ami ezen túl mutat azt nem nagyon tudod megcsinálni rajta. persze van rá valami szövegszerkesztő is, de akkor már usb-s bill is kéne mert vitruálon akárki akármit mond nem lehet azt a sebességet elérni... attól függ mire kell...
2011. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Főleg böngészésre, facebook, de szoktam torrentezni is de csak 1-1 albumot filmet pedig elvétve. Bár láttam, hogy van hozzá külön dokkoló amin HDMI is van. Ja meg Skype.
2011. júl. 29. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Tablet PC-n nem fogsz tudni torrentezni, úgyhogy szerintem maradjon a laptop. :D
2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cuccster ***** válasza:
Hát igen, nem fogod tudni kiváltani vele a notit.. Filmet nézegetni, vagy netezni jó, meg játszogatni, de kb ennyi.
2011. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:

[link]


van az alá is torrent kliens.


ezesetben a gépelés lehet a szűk keresztmetszet, szerintem meg nem ér meg még annyit a dokkolóval sem amennyit elkérnek érte, egy noti jelentősen rugalmasabb egyelőre... persze aksiidő meg kisebb.


ha tényleg csak ennyire kell akkor akár vehetsz is, számomra egyértelműen képtelen lenne kiváltani a lapost, a szűk tárhely nálam eleve kizáró ok, én dolgozgatok is rajta, word, exel, powerpoint szerkesztgetés is bejátszik néha, szóval esélytelen lenne

2011. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok maradi...de mi a f*szomra jó egy átlagembernek a tablet pc?


Ha mész össze-vissza, akkor elég az okostelefon, otthon meg a laptop.

Volt már kezeim között ipad is...oké, böngészgetsz, filmezel...aztán letenni is csak úgy tudod kb hogy nekitámasztod egy könyvnek az meg milyen tré már :D...skype, msn, hasonlók, ott meg írni kell, ahhoz kell külső billentyűzet, akkor megint plussz cucc.


MSI-n ha kedved szottyan játszol, torrentezel, filmezni is jobb, inkább vegyél hozzá külső monitort, azon még jobb bármi...szerintem a Tabletek csak drága játékszerek, amiken jót kaszálnak a gyártók.


Szerintem mindenképp maradjon a laptop.

2011. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy 16 gb belső és micros sd-vel még 32 gb-ig bővíthető. tehát a laptop mostani 320 gb-jához képest édes kevés. de azért köszi mindenkinek!
2011. júl. 29. 17:07
 8/8 A kérdező kommentje:
van nagy képernyős lcd tv-m és arra hdmi-n rá tudom kötni az msi-t. igazatok van. marad a noti! :-) mindenkinek zöld kéz!
2011. júl. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!