Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meleg a Dell laptopom baj ez?

Meleg a Dell laptopom baj ez?

Figyelt kérdés
Gépezek és egy kicsit melegedik az ajja a dell inspiron n5040 laptopomnak.Baj ez? Ez az első laptopom tudnátok segiteni tippeket adni a laptop használatához? Pl. mikor dugjam töltőre mennyit gépezzek egyszerre stb... Köszi a választ!! :DD

2012. jún. 17. 10:17
1 2
 11/15 Light87 ***** válasza:

Igaz már eltelt egy kis idő, de hátha segítek a válaszommal. :) Nekem inspiron n5010-esem van. A touchapadot úgy tudod kikapcsolni, ha az F12 és az Insert billentyű közti billentyűt lenyomod, de csak akkor fog működni ha telepítve van neked Synaptics pointing device program. Az F3 gombbal pedig az akkumlátor mérő ablaka jelenik meg hogyha telepítve van quickset a gépedre, itt többek között kikapcsolhatod az akkumlátor töltését. De egyetértek az egyik előttel szólóval, hogyha 1-2 hetente használod akkuról a gépedet akkor nem kell tartanod az idő előtti elhasználódástól. A melegedés pedig természetes velejárója a használatnak egy bizonyos mértékig.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. okt. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Light87 ***** válasza:
Mégvalami, ha lecsukod a kijelzőt akkor alvó állapotba helyezi magát. Én azt javasolnám hogyha magára hagyod hosszabb időre akkor kapcsold ki, vagy legalábbis hibernáld. Ha alvó állapotban van, onnan tudod hogy a borítás elején balról az első LED folyamatos időközönként felvillan és kialszik, hibernált állapotban pedig nem világít egyik sem.
2012. okt. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm sokat segitettél :D Már le töltöttem elég régen azt a mutató ezközt ugy hogy sikerült kikapcsolni :D Ja és akkor hogyan töltsem? Mindig dugjam be amikor bekapcsolom vagy hadjam félig lemerülni vagy meritsem le mindig?
2012. okt. 16. 16:14
 14/15 Light87 ***** válasza:

Én általában töltőről használom, akksi mindig benne van. Hetente szoktam legalább 1-szer akksiról is, olyankor lemerítem az első figyelmeztetésig (10% körül) és utána töltöm fel.

Szerintem az élettartam szempontjából jobb hogyha nem csak félig meríted le.

2012. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okés köszi :D
2012. okt. 17. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!