Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen lassú lenne a linux?

Ilyen lassú lenne a linux?

Figyelt kérdés

Az előbb Wubival feltettem a Xubuntut és 80 megányi zenét át akartam másolni egy mésik mappába.Elkezdte csinálni, de olyan szinten lelassította a rendszert, hogy egy böngészőt nem tudtam megnyitni, meg semmi egyebet.


A kérdés: Tényleg ilyen lassú a linux, vagy én b*sztam el valamit?


2012. jún. 16. 21:39
 1/4 asddaasdda ***** válasza:
én nem ismerem a xubuntut de a rendeset igen ami kb xp szinten van és a linuxokról nem lehet általánoságba beszélni mert millíó Disztribúció van linuxnak pedig a kernelt hivják amire épül ami nem lehet a lassúság okozója
2012. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
gondolom van mellette ugyanazon a lemezen Win OS is (ezért kellett a WUBI), gondolom a HDD sebessége kurtította meg a sebességet. használtam már ubuntut, de pont a sebességére sose volt panasz.
2012. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon értem, hogy hogy lehet a Win 7 az oka a lassúságának, mivel az jelenleg be sincs bootolva, a HDD-ről csak az Ubuntu van betöltve.
2012. jún. 17. 08:47
 4/4 Pityeeesz ***** válasza:
Te b*sztál el valamit. Nekem egy teljes értékű ubuntu igaz unity 2D-vel de egy 500 mhz-es gépen 256 mega rammal hasít mint az állat, semmivel nincs gond és a gépet sem legeli e nagyon.
2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!