Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Egyik nap mikor bekapcsoltam a gépemet nem volt hang.Megnéztem a lejátszóeszközök között, hogy nincs e letiltva valami és azt látom, hogy az AMD HDMI Output-ra azt írja ,hogy nincs csatlakoztatva.Mindent próbáltam már de a hang sehogy sem jó.Érdekes módon a saját hangomat hallom, de a rendszer és egyéb hangokat nem.Kérem valaki mondjon valami használható megoldást.A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 15. 20:25
 1/10 MaXXeGee ***** válasza:
Driver újratelepítés, vagy rendszer-visszaállítás arra az "egyik nap mikor bekapcsoltam nem volt hang..." előtti napra :)
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lord Keri ***** válasza:
Az AMD HDMI Output valószínűleg a videokártya hangkimenete! Nézd meg az eszközkezelőben, hogy nincs e kérdőjeles, felkiáltójeles eszköz, mert valószínűleg az alaplapi hangkártya drivere szállt el! Rosszabb esetben fizikálisan is tönkre mehetett.
2012. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy fizikálisan ment tönkre, mert a gép már vagy 2 hete meg sem lett mozdítva.
2012. jún. 15. 20:39
 4/10 A kérdező kommentje:
MaXXeGee, erre én is gondoltam már, cskhogy mikor megnyitottam a rendszer-visszaállítás t akkor ez az üzenet fogad:"Nem jöttek létre visszaállítási pontok a számítógép rendszermeghajtóján.Ha erre esetleg tudnál valami megoldást ,azt megköszönném.:)
2012. jún. 15. 20:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiegészítve az előző kommentemet, hogyan telepíthetném újra a driver-t?Nem nagyon vagyok otthon a driverek világában.:/
2012. jún. 15. 20:44
 6/10 Lord Keri ***** válasza:

Nem kell ahhoz megmozdítani, hogy tönkre menjen! A számítógéphez (vagy csak az alaplaphoz) kapnod kellett driver cd-ket általában a gyártó logója és az alaplap típusa van rászitázva. Azt berakod, ezeken jó esélyel van egy autorun (automatikusan induló) grafikus program ahol egy kattintással ki tudod választani a hangkártya drivert.

Kézzel kicsit macerásabb elmagyarázni!

2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van itt nekem még egy az alaplaphoz kapott cd-m.Akkor ezek szerint ha nem működik majd így sem, akkor jön az ,hogy tönkrement?
2012. jún. 15. 20:52
 8/10 Lord Keri ***** válasza:
Így látatlanban nagyon nehéz véleményt mondani, de az sem kizárt. Nem gyakran ugyan, de el szoktak pukkani az alaplapi hangkártyák, ilyenkor nincs más lehetőség veszel egy olcsóbb PCI-os kártyát bele, ilyet már 2-3 ezer forintért kaphatsz. Azért érdemes megnézetni valakivel mielőtt vennél, hátha van ismerős aki pikk pakk meg tudja oldani! :)
2012. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kell, mert működik.Nem tudom elégszer megköszönni.Ha nem segítesz nem nagyon jöttem volna rá, hogy mi baja lehet. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséged.:))
2012. jún. 15. 21:03
 10/10 Lord Keri ***** válasza:
Ezek szerint driver hiba volt?
2012. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!