Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60 000 vagy esetleg 65 000...

IFLAKON! kérdése:

60 000 vagy esetleg 65 000 FT-ből kilehet hozni egy jó gépet? Legjobban annak örülnék, ha önök egy linket tudnának küldeni egy összerakott gépről!

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen egy GAMER PC-t szeretnék szerezni.

Találtam egy számomra* jó gépet (*számomra milyen a jógép:Call of Duty sorozat,Crysis-ok,GTA IV,Battlefield 2,3,Need for Speed:The Run és egyéb)

De annak Ati Radeon HD5450 1GB-s VGA-ja volt.Itt a GYAK-on böngészés közben láttam,hogy ezt még filmnézésre ajánlják.

Szóval a 60 000-65 000 Ft-s keretben szeretnék maradni.

Ebből a pénzösszegből kilehet hozni a fent felsorolt játékokat?

Nekem nem baj hacsak 1024X768-as Low vagy Medium grafikán szalad csak a lényeg,hogy ne szaggasson!

Előre is köszönöm



2012. jún. 12. 17:18
1 2
 11/16 Fekete Alex válasza:
Érdekes nekem ház+tápom volt egy jó ideig gt 430al... semmi baja nem volt:) a kérdező meg kérlekszépen leírta hogy low-med grafon akar játszani. Haverom ezzel a procival meg ezzel a vidikarival, minden játékkal játszik 1280x720 felbontáson med és e feletti felbontásokon. szóval nem kell itt okoskodnod, ezek tények.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fekete Alex válasza:
természetesen tudom hogy ezek gagyi tápok, de ruházzon be egy 7-8 ezres tápba? pfff.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább, mint hogy azt vegye észre, hogy füstöl a gép. Szerintem a tápon azon nem szabad spórolni, mert nem csak 10000Ft lehet a kár.
2012. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fekete Alex válasza:
Az a baj hogy ti nem értetek az elektronikához... alig kapna terhelést a táp nem fog kisülni meg túl áromat se fog adni. nem mászok bele a technikai mivoltjába.
2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondtam, mert nekem is volt egy sz@r tápom és egyszer csak elkezdett füstölni majd kikapcsolt a gép és dobhattam ki az egészet az ODD-n kívül, mert csak az élte túl.
2012. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fekete Alex válasza:
ha az alaplap nem gagyi akkor simán lekapcsol. ez az alaplap van nekem is mint amit a kérdezőnek írtam össze, direkt leteszteltem hogy túláramot adtam a lapnak, egyből lekapcsolt. még mielőtt jönne a komi hogy hát de így meg úgy külön szálon van a táp meg a vinyó meg stb, annak mondom hogy nincs tisztába a táp felépítésével, ha valami alkatrész túl áramot kap, akkor az alaplap is érzékeli, táp felépítés miatt. Tudom hogy lennének ilyen okoskodók ezért leírtam előre.
2012. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!