Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core i5-2500 K miért...

Az Intel Core i5-2500 K miért jobb az AMD FX-6200-nál játékok és minden más terén? (nem nagyon értem ezeket a dolgokat, csak azért kérdezem)

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 21:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"hogy elboldoguljon a komolyabb játékokkal? 10 év múlva?"

Ennyire ne offoljunk, de most miről beszélsz?

Egy HD 6670-el egy A8-as APU is elég szépen vitte a játékokat, eddig nagyon úgy tűnik, hogy a trininity ebben csak erősít, szvsz már a kaverire oda jutunk, hogy a legtöbben már a külön VGA gondolatát se fogják latolgatni.

2012. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
a ph tesztről beszélsz? mert abban 6870 volt mellette. na de tényleg fejjezzük be, ne offoljunk (bár a kutyát nem érdekli szerintem)
2012. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
nekem a cod 4 megy pentium 4 1.7ghz procin,128 mb ati radeon 9800 vga -n.
2012. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 ceripapa válasza:

"a ph tesztről beszélsz? mert abban 6870 volt mellette. na de tényleg fejjezzük be, ne offoljunk (bár a kutyát nem érdekli szerintem)"


Te nem tudom honnan vetted ezt :D kár hogy a Trinityt csak 6670-l lehet összekötni :D meg Llano-t is hybrid crossba, mikor a 6870 ment ott csak azt nézték hogy a procik közti különbség mennyire látszik meg fps-be , mert akkor a Llano-s proci nem használhatta a gpu magját crossba.

2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 ceripapa válasza:

Amúgy a kérdésre a válasz, ha komolyan kell a gép sajnos Intel kell fogyasztásban rohadt nagy a különbség és ha napi 10-12 órát megy akkor árban mondjuk én már anem a 2500k-t nézném ,mert kb ugyanannyiba van egy vadiúj 3470-s i5 aminek jobb a teljesitménye:] , de csak most nézzük a különbséget, vegyünk fx 6300 -t mert az kevesebbet eszik de pontokba nagyjából ua azt hozzák ki. Amibe igaza van az embernk hogy intel piaci pozició miatt igazából inteles platformra írják a játékokat, ami specebb ott maradnak a rendes adatok. Alsóbb szegmensbe is megvan ez a háború, ott az fm procik azoknak éri meg akiknek elég + 1 6670 vga-nak fm2 mellé illetve megveszik a gépet és nincs elég pénzük egy erősebbre, ott még nincs nagy különbség egy i3 vs 5800k -val szemben csak az újabb ivy-s 3220-l van lemaradva picit, játékra pedig még mindig vga számít. :]

Szóval aki Hard gamer és arra épít , annak föleg vga kell és mellé egy proci ami kihatja, intel , vagy fx-s amd tök 8 :]. Aki másra is használja ott specifikussan kell utánajárni hogy az egyes programok mennyire vannak megirva több szálas alkalmazáskezelésre, ahol tud érvényesülni a több mag :]

2013. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

" hogy intel piaci pozició miatt igazából inteles platformra írják a játékokat,"

Hogy mi?

2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!