Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core i5-2500 K miért...

Az Intel Core i5-2500 K miért jobb az AMD FX-6200-nál játékok és minden más terén? (nem nagyon értem ezeket a dolgokat, csak azért kérdezem)

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 21:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
64%
COD-hoz nem kell FX processzor...
2012. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
de nekem nem CoD hoz kell a gép
2012. jún. 12. 12:17
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor leírom, amit hallani akarsz: Az FX széria az isten, nincs annál erősebb, nem veri semmi teljesítményben/ fogyasztásban/ árban. Tessék ezt felpontozhatod. A kövi kérdésedre meg válaszoljon az a jó édes...
2012. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

nemtudom mi bajod van, véleményt kérdeztem és azt, hogy melyik a jobb, és azt hogy honnan szedted, hogy CODra kell nekem proci azt se tudom...

''Na akkor leírom, amit hallani akarsz: Az FX széria az isten, nincs annál erősebb, nem veri semmi teljesítményben/ fogyasztásban/ árban. Tessék ezt felpontozhatod. A kövi kérdésedre meg válaszoljon az a jó édes...''


Ez meg no comment, nem mondott itt senki semmi olyat, hogy az FX széria az isten...

2012. jún. 12. 13:05
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
csak lepontozod azt, aki rosszat ír róla...
2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

''Köszi a válaszokat, sajnos most i5-ös procira nemtudom lessz-e elég pénzem, ha lesz lehet veszek azt, de ha nem akkor maradok az FX-nél, egyébként néha még CoD-ozok, de már csak ritkán de az most is fullon megy :)''


Ebbe mi neked a lepontozás már én kérek elnézést ...

Hidd el, ha milliomos lennék most legalább egy i5-os processzorom lenne -.-

2012. jún. 12. 13:56
 27/36 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem meg a jövőben is porrá fogja alázni a Bullt egy Sandy/ Ivy Bridge teljesítményben"

Szerinted...amúgy se bullt, már jön a piledriver.

A vicc, hogy ha már lepontozás, épp gyakorivalasz2 lett lepontozva, amikor ő(veled ellentétben) átlátja a dolgokat. A jövő az APU-ké ez tiszta sor, és abban az AMD most elég elől van(még ha egy generációval is). A bull is, meg a GCN-en is erre termett, és ez a kaveriben fog kijönni(persze ott már a bull egy feltupírozott modulja lesz, talán steamroller néven). A legszebb meg, hogy aki intel alá programoz, az a jövőben már AMD alá is programoz, szóval ez az alázás dolog sántítani fog.


Kérdező az i5 2500K csak felső kategóriás vga rendszereknél jobb, a többi helyen úgy is VGA limit, ott a CPU-k közti különbség nem jön ki.

2012. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Majd akkor kezdem el sztárolni a Piledriver-t, ha az már tényleg megfogja hozni az ígért teljesítménynövekedést. A Bulltól is mindenki hasra volt esve, hogy mekkora teljesítménye lesz de (egyelőre) deep shit. A csúcs kb eléri az i5 2500 teljesítményét, de cserébe mérföldekkel többet fogyaszt. Ráadásul az i5 TDP-jében bennevan az IGP is.
2012. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan terület ahol egy 4 modulos FX megfog egy i7 2600-at is, és ezt jóval olcsóbban is teszi, szóval nem olyan rossz még most se a helyzet.
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

hát...van ilyen.

Amúgy azt sejtem, hogy az APU-kban van a jövő, de mikor lesz egy APU-nak olyan grafikus chip-je, hogy elboldoguljon a komolyabb játékokkal? 10 év múlva?

Meg aztmondják, hogy a Bull teljesítménye Win 8 alatt fog igazán kijönni. Hát én undorodom a Win 8-tól...

Én inkább mostanra vezsek gépet, nem a jövőbe, pláne nem win 8-ra.

2012. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!