Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb? integrált hangkár...

Melyik jobb? integrált hangkártya, vagy genius 5.1 hangkártya?

Figyelt kérdés
hang

2012. jún. 11. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem mondod...Csak leírtam, hogy mennyivel jobb lehet egy pci-os az integrálnál. És hogy hiper szuper berendezések nélkül is nagyon érezhető a különbség. Plussz azt is leírtam az elején, hogy én más márkát vennék.
2012. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az integráltak többsége zajosabb és a procit is jobban terheli.
2012. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

integrált=simán hallod a tápzajt mind1 milyen


pci=már 1 fokkal jobb de mivel az is az alapról kapja az áramot zümmög az is


Külső=na ezen ha hallod a zörejeket tényleg jó a füled

2012. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért nem semmi, mennyi audiophile hülyeség elhangzik itt.


Hogy a processzort jobban terheli? Érdekes nálam 0%-on áll a kihasználtság zenehallgatás közben, de ha mondjuk 0,1%-al meg is emeli, akkor aztán biztos megéri venni egy külön kártyát...


A tápzajról még életemben nem halottam, de szerencsére, az én erős középkategóriás rendszeremen egyáltalán nem jelentkezik, szóval ezt is megúsztam. Mindenesetre, egy szakértői cikket nagyon szívesen elolvasnék a tápzajjal kapcsolatban. A külső hangkártyákról való okfejtés is elég érdekes, de szerintem mindenki jobban járna, ha a stúdióba való felszereléseket most hanyagolnánk.


Régebben, direkt kölcsönkértem egyik barátom 50ezres Xonar-ját, nem mondom, hogy nem volt különbség, de, hogy az ilyen bűn rossz Logitech recsegőkön nem lehet észrevenni, abban egészen biztos vagyok. Maximum ha beképzeli magának az ember.

2012. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előző: nem a zenehallgatás az egyetlen dolog. Játékok alatt a 3d hangzás kiszámításához teljesítmény is kell.

Amit linkelek csak egy példa,de remélem megérted miről van szó.

[link]


A zajosságról meg annyit,hogy alaplap készítőtől is függ,de volt már olyan,hogy egér görgetést lehetett hallani az integrált kártyán.

Bár szerintem a digitális kimenetet nem érinti a dolog.

2012. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 14:18


Persze, hogy 0%-on áll. Mert az 500-as cerka idejében volt kb probléma, hogy terheli a procit az integrált :D

Zajt én sem hallok a pci-oson.

2012. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!