Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes-e lecserélni az...

Martin255 kérdése:

Érdemes-e lecserélni az integrált hangkártyát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Philips SPA5300 2.1-es hangfalam van, MSI 770-C45-ös alaplap és Realtek HD-s int. hangkártya. Ez a hangfal kb 15k Ft-ba került, érdemes lenne lecserélni az alaplapit? Ezeket néztem:


[link]


[link]


Veszek a közeljövőben egy ilyet:

[link]

Nem tudom egy ilyen kategóriájú fejhallgatónál is számítana-e valamit?



2012. márc. 28. 13:29
 1/3 anonim válasza:
Bármelyiket választod jó választás lesz az alaplapihoz képest :) én a D1-et venném, mert hát kitudja lehet beújítasz egy jobb hangcuccra.
2012. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez a hangrendszerhez még bőven elég az alaplapi, nem vennéd észre a különbséget.
2012. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én alaplapi hangkártya helyett inkább egy komolyabb fülest vennék.

2 éve voltam házimozi, HI-FI show, és végigpróbáltam az összes akkor kapható sennheiser fülest. Hát ezek a 200-as meg a 400-as szérás fülesek játékok csupán. Egy komolyabb füllhallgató agyon keni őket.


Én nem vagyok egy vájt fülű, lehet hogyha simán rámtesznek egy HD202-est simán rámondom, hogy szépen szól, de az hogy egymás mellett végig lehetett hallgatni az összeset, iszonyat kiadta a különbségeket.


A HD 518 volt az első, amire azt mondtam, hogy na, ez már nagyon komolyan szól, de az 555-ös még azt is agyonkente. Nagyon csúnyán. Konkrétan annyira, hogy az 555-s és az akkori csúcs a HD800-as (az kb 300k-s füles) én már nem érzékeltem a különbséget. Az én fülemnek kb. itt volt a limit.

Bár a HD 555-st már nem kapni, van 558-as, ami sztem ugyanaz. És igaz, hogy az 50 kürül van, néha ki lehet fogni akciósan. Egyszer láttam 20k-ért, és nagyon meg akartam venni, de mire visszamentem mint a 3 darabot elvitték... 50k-t viszont már én is sajnálok rá, jelenleg úgyse nagyon tudnám kihasználni.

2012. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!