Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb? integrált hangkár...

Melyik jobb? integrált hangkártya, vagy genius 5.1 hangkártya?

Figyelt kérdés
hang

2012. jún. 11. 09:32
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:
szvsz tök mindegy. ha nincs komolyabb rendszered, amit meghajtson, akkor meg pláne.
2012. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de egyébként..?
2012. jún. 11. 09:43
 3/16 anonim ***** válasza:
az integráltat kb minden pci-os hangkártya üti, tehát a genius. bár én inkább más már
2012. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 lindmayer ***** válasza:

tök mindegy

kivéve ha komolyabb hangrendszered, vagy szuperhalássod van

2012. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De egyébként általában a diszkrét kártyák szoktak jobbak lenni. Ha én hangkártyát vennék az ASUS Xonar vagy Creative Sound Blastter lenne. A Geniust csak akkor választanám, ha az integrált tönkremenne és gyorsan kellene egy olcsó. De tényleg felesleges akármilyen mezei hangfalszetthez külön kártyát venni, tényleg csak a jobbaknál érezhető a különbség.
2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Geniusnak valóban nem sok értelme van, ha az alaplapid működik. Ha sokat játszol multiban és jó fülesed van, vagy tényleg komolyabb hangrendszer, ahhoz érdemes venni hangkártyát, de akkor sem geniust.
2012. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért én már egy sima fülessel is meghallom a különbséget az integrált, meg a Soundblaster Audigy-m között
2012. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
vagyis konkrétan az integrált egy hányás hozzá képest. Annak idején kényszerből vettem hangkártyát, de ma már nem tudnék meglenni nélküle. Pedig nincs hiperszuper rendszerem. Egy Sennheiser HD 202 meg egy Logitech X530.
2012. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Panda Péter ***** válasza:
mondjuk pont egy genius szerintem semmivel nem lenne jobb mint egy integrált.
2012. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt geniusról volt szó, nem Audigyről meg Sennheiserről.
2012. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!