Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy HD6850-es VGA-hoz milyen...

Egy HD6850-es VGA-hoz milyen monitort érdemes választani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oké.
2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Olvasd már el a 6os kommentet! Mi kell kell még? A kérdésben pedig CSAK azt kérdezted, hogy milyen monitor kell hozzá. Azt nem hogy milyen teljesítményre képes.

Még a mi k..va anyánkat, hogy segíteni akartunk...

2012. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

figyelj!! A te válaszod tudod milyen volt??


Mintha te kérdezted volna hogy milyen kocsit vegyél,én meg azt válaszolnám hogy személyautót!


És senkinek nem szidtam a rokonait!!!!!

2012. jún. 9. 20:39
 14/16 A kérdező kommentje:
egyébként csak a #2-es volt normális komment!
2012. jún. 9. 20:41
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem szidtad. De nem értelek. Mi próbálunk segíteni de semmi nem jó neked.


Na szóval:


Ez a VGA képes futtatni a legújabb játékokat Full HD-ban, némely játékot akár a legmagasabb grafikai beállítások mellett. De akad majd pár játék, ahol le kell venni ezt-azt a grafikából. A csatlakozókat tekintve jó hozzá HDMI és DVI csatlakozású monitor is. Az újabb monitorok DVI csatlakozásúak. De a VGA-hoz kapni átalakítót és HDMI is köthető rá.


Azért kérdeztem, hogy milyen gépbe kell, mert fontos hogy legyen alatta egy konfig, amivel képes jól együtt működni.


És mennyi pénzt szeretnél monitorra költeni?


Remélem kimerítő választ kaptál.

2012. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

# 15


Örülök hogy sikerült hangnemet váltanunk!

Akkor amiket elmondtál most mát tudom kb mire képes a vga-m. A gép adataira gondolom a processzort (i5 2500) és a memóriát(Kingamx 2x2GB,1333MHz) kérdezed,ezeket aida64 adatai alapján írom.


Mértere már említettem hogy 20-22",árban meg kb 30 ezer ft.

2012. jún. 9. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!