Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hogy ennyire felemnt a...

Rambo75 kérdése:

Hogy hogy ennyire felemnt a HD6850 ara?

Figyelt kérdés

Regen 31-2-3k-ert lehetett kapni most meg a VTX3D is 40k. :O

Ez meg mitol lehet?

Nem ugy kellene lennie hogy az uj szeria miatt lejjeb kene mennie az elozo szerias VGA-k arainak?


2012. jún. 9. 13:36
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
már megint nagyon gyenge a forint. ezen kívül konkurencia sem nagyon van. illetve házon belül ugyan ott van a HD77x0 széria, de annak felemás a teljesítménye, ráadásul drágább is. amíg nem lesz kepleres NV konkurencia abban a szegmensben is, és nem fog erősödni a forint, addig a 6850 (meg konkrétan minden más) marad ilyen drága.
2012. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30k-ert majd szerinted milyen 6xx-es nV lesz?
2012. jún. 9. 13:45
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
még mindig nem vagyok jós. az se biztos hogy a kepler jól skálázható lefelé, eddig ez volt az NV legnagyobb baja. majd gondolom nemsokára kiderül, addig marad ez a sz@r helyzet az alsó/közép kategóriában.
2012. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem a videokártyákat, k*rvára felment az áruk.

Vagy eszek, vagy videokártyát veszek és játszók.

PL ; 200ezer egy gép nettó ára, akkor a bruttó 260ezer.

Kedves Orbán jól meg csinálta, így is k*rva sok adót fizetünk. Minimálbérből még egy normális üres gépházra se futja... Jó vga-kat drágán adják, hogy fel tudják nyomni a sz*rok árát, és rá kényszerülünk mi csóró emberek hogy meg vegyük a sz*rt. Magyarnak lenni meg fizethetetlen. :@

2012. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!