Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztos megéri egy pitssd?

Biztos megéri egy pitssd?

Figyelt kérdés
Hát minél többet olvasok annál bizonytalanabb vagyok az ssd vel kapcsolatban,olvastam több meghibásodásáról,meg hogy nem olyan megbízható mint egy winchester,nézegettem magán véleményeket itthoni és külföldi oldalakon,nekem az kéne hogy több évig is bírja ha már bele fektetek sok pénzt,néztem képeket amik az ssd life time programmal készültek és láttam 3 hónapos munkaidővel 10% os ssd-t 3 hónap alatt totál legatyásodott.
2012. jún. 9. 11:55
1 2
 11/13 Panda Péter ***** válasza:
én pl kikapcsoltam, 4+ GB ram mellett nem fáj a hiánya. a temp mappát is átpakoltam vinyóra, illetve a böngésző cache-t ramdisk-re.
2012. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A böngésző chace az a böngésző előzmények igaz?Mert olvastam olyat hogy ezeket egy winyóra tegyem át,és mi az a ram disk dolog?
2012. jún. 9. 13:01
 13/13 Panda Péter ***** válasza:

igen, sütik, előzmények, tárolt adatok.

ramdisk: a memóriából lecsíp egy darabot, és létrehoz rajta egy virtuális meghajtót, amit a windows úgy ismer fel, mint bármilyen lemezt, pl egy winchestert vagy egy pendrive-ot. csak persze ezeknél sokkal gyorsabb (még az SSD-nél is jóval gyorsabb) így ide pakolva a böngésző cache-t nagyban begyorsítható a működés.

2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!