Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri-e venni...

Szerintetek megéri-e venni egy Sony Ericsson Xperia neo v -t? Mert én szeretnék eggyet de nem biztos hogy jó vétel lenne!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném! Nem vagyok biztos hogy megéri! És ha tudjátok akkor mien árba van? És hogy ugyebár van benne Wifi és hogy a wifi az ingyenes?
2012. febr. 11. 20:35
 1/3 salaja válasza:
Ha szeretnél nagy kijelzős felső középkategóriás telefont és hogy a pár hónap múlva megjelenő legújabb android verzió is menjen rajta akkor IGEN.Nekem NEO van,nem bántam meg és pár hónaposan vettem decemberben 50e-ért,kifogástalan állapotban.Wifi minden telefonban van és mindig ingyenes,legfeljebb jelszavas.
2012. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon kösziiiii!
2012. febr. 23. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nektek meddig bírja az aksi? Én tegnap vettem, hogyan kell helyese tölteni első és a további alkalmakkal?
2012. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!