Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Sony Ericsson Xperia x8...

Help! Sony Ericsson Xperia x8 (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha rendes feltöltöm 100% ig....és este semmit nem csinálok vele akkor reggelre miért merül le egészen???? szeretném ha segítenétek.. ez a engem nagyon agaszt.!! és még az hogy 2napon keresztül töltöttem de akkor is lemerül.!! miért?? segítsééég
2011. dec. 27. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Enyém max. 1 napig bírja úgy hogy nem is használom egyfolytába. Hozzákell szokni, ilyenek ezek az okostelefonok, zabálják az aksit mint az állat :) De amúgy azért kiégetni se kell, sose merítsd le addig hogy kikapcsolódjon, meg eleve nem jó ha úgy töltöd hogy kivan kapcsolva!
2011. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Q-pido válasza:
Nekem is X8 am van és megnyugodhatsz...! kb 2-3 hónapig lesz ez aztán kezd javulni 7hónapja van meg ésmár kibir 1hetet is
2011. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Q-pido válasza:
ha nem nyulok hozzá akk akár 2t is
2011. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használsz Task Killert? Mert ha nem töltsd le Marketről az Advanced Task Killert (sokak szerint a legjobb), és azzal állítsd le az alkalmazásokat. Nem is hinnéd, de rengeteg fut rajta. Ezzel kevesebbet fog fogyasztani.

(Ébresztőórát, esetleg vírusirtót ne állítsd le.)

2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Q-pido válasza:
őm.. nem. nemhallottam még róla de köszi majd rákeresek :D
2012. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is kb 24órát bírja az x8-asom, úgy, hogy nem nyomkodom állandóan, nem netezek rajta, csak néha telefonálok, smst írok. Biztos javulni fog a helyzet pár hét múlva? Mert ez így elég kétségbe ejtő...
2012. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!