Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztos megéri egy pitssd?

Biztos megéri egy pitssd?

Figyelt kérdés
Hát minél többet olvasok annál bizonytalanabb vagyok az ssd vel kapcsolatban,olvastam több meghibásodásáról,meg hogy nem olyan megbízható mint egy winchester,nézegettem magán véleményeket itthoni és külföldi oldalakon,nekem az kéne hogy több évig is bírja ha már bele fektetek sok pénzt,néztem képeket amik az ssd life time programmal készültek és láttam 3 hónapos munkaidővel 10% os ssd-t 3 hónap alatt totál legatyásodott.
2012. jún. 9. 11:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fent ssd-t akartam írni bocsánat :)
2012. jún. 9. 11:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Én meg láttam vadonatúj merevlemezt 20%-os kondícióval, tökéletes gyártás nincs, bármi meghibásodhat, erre van a garancia.
2012. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na igen,te használsz ssd-t?


Nekem két 80Gb samsung winchesterem volt a mostani előtt kb 4 évesek voltak,sokat használtam őket és a mai napig semmi bajuk

2012. jún. 9. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem használok, de semmivel sem rizikósabb megvenni, mint bármi más hardvert.
2012. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát csak a korlátozott írás meg ilyenek,azért 30Ft ot nem akarok csak úgy kidobni az ablakon
2012. jún. 9. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél, de ez a korlátozott írás mizéria erősen el van túlozva.
2012. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
vagyis 30EFt ot helyesebben
2012. jún. 9. 12:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt monod el van túlozva,hallotár már amúgy éveket megélt ssd ről?
2012. jún. 9. 12:23
 9/13 Panda Péter ***** válasza:

én SSD-t használok, elégedett vagyok vele, és a korlátozott írást sem kell olyan nagyon véresen komolyan venni. előbb fog elavulni mint írhatatlanná válni.


ugyanúgy ahogy merevlemeznél, vagy bármilyen más hardvernél, az SSD-k között is van rosszabbul sikerült széria, azt el kell kerülni, és kész.

2012. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És hogy van ez a lapozófájl dolog azt sem szabad ssd re hárítani,akkor hogy oldod meg a dolgot?
2012. jún. 9. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!