Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyüzet hiba. Na például...

Billentyüzet hiba. Na például Call of Duty 2-zök, és megyek elöre és nem tudok a katonámmal nézelödni és akkor ha elengedem a elöre nyilat akkor tovább megy és megáll. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
És ha a google-ba most megnéztem ha egy ismétlödö betüt nyomok meg annak is elengedem a gombját még mindig megy. Aztán megáll, visszafele ha elengedem tovább megy. USB-s billentyüzet és PS2 egér Windows XP Professional-al. Talán cseréljem le a billentyüzetemet is PS2-esre? Vagy tisztitsam ki?

2012. jún. 9. 10:46
 1/4 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Ha eddig nem volt bajod vele akkor húzd ki és dugd át másik USB portba. Ha nem segít, csinálj egy USB átjáró frissítést.
2012. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a gomb nem ragad be,csak hibás.Asszem holnap kitisztitjúk a faterommal,nincs mozsink(pénzünk,csak saját nevet adtam neki)új billentyüzetre.Régieket számüztük a kukába.Egyébként elmondom a bill. konfigját:Kolink KB2782UBH Fehér USB-es billentyüzet.És egy ps2-es öreg Logitech egér,szintén fehérben,hátulján lekopott a info,ezért annyit mondhatok hogy fénylik a hátulja pirosan(tudod,tipikus egerek ezt csinálják),és fekete görgöje van.És a logo nem szürke ovális-ban van csak úgy simán.
2012. jún. 9. 23:22
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] Így néz ki az egerem...
2012. jún. 9. 23:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam,a Microsoft Virtual PC volt a ludas!nem kellett volna megnyitni.
2012. jún. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!