Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop billentyűzet gondok....

Laptop billentyűzet gondok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Anyukám megpróbálta letakarítani a billentyűzetet,lefujta tisztítószerrel,leporolta és azóta furcsán reagálnak A gombok. lenyomáskor egy másik gombbal is funkcióbA lép.


PL:

space=capslock

b=5

enter=Ó

n=6

s=y


2012. ápr. 2. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután pár keresetlen szóval megköszönted anyukád segítségét, kapcsold ki a gépet, áramtalanitsd le, és bízz benne, hogy holnapra elpárolog belőle, amit belefújt.
2012. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis tisztítószer került a billentyűzet alá. Ha van garancia akkor próbáljátok meg bevinni, ha nincs akkor kb 16.000ért lehet venni
2012. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
annyi sikerem lett azóta, hogy néha már helyesen müködik, de igyis még visszatérő probléma.
2012. ápr. 2. 23:45
 4/5 anonim válasza:

Szerintem erre nem terjed ki a garancia, mert ez nem éppen nevezhető rendeltetés szerű használatba vételnek.

Árulnak direkt erre a célra sépci folyadékot, azzal nem lenne gond.

De ne legyen igazam, egy próbát megér.


Egyszer én is "megöntöztem" málnaszörppel a PC-m billentyűzetét, kb 10 gomb meghalt rajta, másnapra alapos szárítás után 7-8 életre kelt, de a többi azóta is halott.

Szerintem teljesen a tied sem fog helyre jönni, és egy új valóban nem olcsó.

2012. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:
gondolom nem véletlenül van laptopod de egy olcsóbb áthidaló megoldás lehet egy usb-s hagyományos bilentyűzet
2012. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!