Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó Konfiguráció?

Ez jó Konfiguráció?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS P8Z77-M

CPU: Intel Core i5-3570K

VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 560 Ti

RAM: 8GB Corsair Vengeance DDR3 1600MHz



2012. jún. 7. 23:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem tartom értelemtelennek a kérdést, ilyet nem is mondtam.Csak egy kérdést tettem fel hogy lássuk mitől szarod le a többieket ha nem értesz hozzá és kérdést teszel fel.Várom válaszod a kérdésemre.
2012. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a témában egy noob, de azt elismerem, hogy még sokat kell tanulnom. De különben ha megnézted az utolsó konfigot, láthatod, hogy egy-kettőt megfogadtam, csak a CPU-t nem.
2012. jún. 8. 19:20
 23/34 anonim ***** válasza:
66%

"Nem is értek hozzájuk, szóval mind1"..azért osztod az észt.


"mindenki mást ajánl, szóval nem feltétlenül az a jó, amit ti ajánlotok, akármennyire is azt hiszitek értetek hozzá"...ez tipikusan az az eset amikor a hozzá nem értő mondja a szerelőnek hogy ezt hogy csinálja.


"Én fontosnak tartom a memória sebességét, szóval azt fogom venni.."...az hogy semmi különbség nem lesz, ne is zavarjon.


"Van rá pénzem, én döntésem, azt veszem..."...ahogy mondtam, a pénz nem helyettesíti az agyat :)


Hát sok sikert a többieknek hozzád, nehéz eset vagy.

2012. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Az alaplaphoz nem értek...

Különben miért is osztanám az észt????

Csak egy jobb CPU-t akarok bele, és ennyi. Titeket mi a f***t zavar? Ha ennyire nem értetek egyet hagyjátok hogy vegyek egy szar konfigot és azzal szívjak, de nem kell itt okoskodni! Nem azért kérdeztem ezt a kérdést, hogy itt oltogass! Kérdeztem és ha nem értek egyet ez van.. Nem kell itt győzködni, ha egyszerűen nem olyan gépet akarok!

2012. jún. 8. 19:41
 25/34 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy a i7 3770k-hoz melyik lenne a legjobb, és erre a 19. hasznos választ adott..
2012. jún. 8. 19:44
 26/34 anonim ***** válasza:
Még elismered hogy nem értesz hozzájuk és ha valaki jobbat ajánl vagy ugyanolyan jót csak olcsóbban, te mégis ragaszkodsz a kiválasztottadhoz.Na ezt nem értem.
2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Csak az van, és azért vagyok szkeptikus a ti véleményetekkel, mert már ezernyi ilyen "Hozzáértőt" kérdeztem, és mindenki mást ajánlott. Még itt a gyakori kérdéseken is már rég óta teszek fel kérdéseket. De kérdeztem szerelőket, boltokat is...

De most már jó lenne ha csak azok válaszolnának, akik hasznos választ tudnak adni, és ha nincs ilyen akkor le van zárva a kérdés!

2012. jún. 8. 20:01
 28/34 anonim ***** válasza:
Ha akarod, megveheted a 3770K-t, DE! Vegyél hozzá egy rendes processzor hűtőt külön, mert anélkül nem szabad tuningolni. Amúgy nem értem, mit akarsz ezen a processzoron tuningolni, alapjáraton is fölöslegesen erős:D
2012. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ha úgyis csak azt veszed ami a lökött fejedben van, akkor mégis mit írjunk? :D


Kérdés lezárva.

2012. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Jogos :D
2012. jún. 8. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!