Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD nélkül tényleg fos a gépem?

SSD nélkül tényleg fos a gépem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:12
1 2 3 4
 21/40 flr. ***** válasza:
Aki akar/TUD az vesz SSDt aki nem az nem..enyémbe sincs, de nekem nincs is rá szükségem..
2012. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Szóval te sem használsz ssd-t?Isten igazán azt mondják 10x gyorsabb a vinyónál,de érzésre én sem érzem a rendszerem lassúnak isten igazán
2012. jún. 7. 14:21
 23/40 anonim ***** válasza:
44%
Persze, mert az emberek kb. 1%-nak van szüksége SSD-re. A marketinggel viszont a gyártók kb. az emberek 25%-t simán rá tudják beszélni, hogy vegyenek meg 3x-os áron egy 1/4 akkora háttértárat, aminek sebességét amúgy soha nem fogják kiaknázni. Szerinted a számtech újságok és magazinok miért dícsőítik egekig az SSD-ket? Sok pénzért, ilyen ez a popszakma.
2012. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 flr. ***** válasza:

Nekem nincs de már sokszor kipróbáltam..Ha konfigot ajánlok csak akkor rakok bele SSDt ha valakinek szüksége van rá vagy 250-300 ezerért vagy többért akar gépet venni.

Ha valaki ki tud fizetni egy jobbfajta SSDt ami manapság nem is drága akkor ajánlom neki..én kitudnám fizetni de nincs rá szükségem.

2012. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 flr. ***** válasza:
Azért egy SSD jeletősen megrövidíti a bootidőt..
2012. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Hát a bootidő az valóban nagyon fontos így 2012-ben :D Még mindig van akik azon versenyeznek, hogy a Windows 10 vagy 5 másodperc alatt tölt be? Vagy hogy 20 vagy 10 másodperc amíg a legújjabb FPS pályája elindul?

Van ahol tényleg fontos a vinyó sebessége, nem mindegy hogy egy videó lerenderelése 1 óra vagy 35 perc, de kérem, mutasson valaki olyan élethelyzetet, ahol egy átlag usernek szüksége van erre a sebességre és megéri neki 20-30 ezerért SSD-t venni - ebből a pénzből már kijön egy alap vízhűtés, +8 GB memória, egy kategóriával erősebb VGA, egy profi márkás számítógépház, de HDD-ből is lehet már gyors modelleket (nem olyan gyorsakat mint egy SSD, ez tény) kapni ennyiért.

2012. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Panda Péternél a pont.
2012. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Panda Péter ***** válasza:

"csak éppen a 8 gigánál nagyobb már a megfizethetetlen kategória"

ne általánosíts. egyébként is, 64giga alatt nem épp lineáris az árazás.

2012. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Panda Péter ***** válasza:

"de HDD-ből is lehet már gyors modelleket"

látszik lövésed sincs a dologról. legalábbis gondolom a szekvenciális sebességek alapján állítod ezt, ami egy SSD-nél huszadrangú dolog.

2012. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

15:38:


Vajon a "nem olyan gyorsakat mint egy SSD" részt azért nem idézted, hogy ha nekiállsz fölényeskedni, akkor úgy tűnjön, hogy neked van igazad? Vagy csak arról van szó, hogy összetett mondatok értelmezése már túl bonyolult?

2012. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!