Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD nélkül tényleg fos a gépem?

SSD nélkül tényleg fos a gépem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Persze. A világon levő gépek 99%-ában nincs SSD, és mind egy nagy rakás ****. Nem tudtad?
2012. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem csak mindenki annyira isteníti az ssd-t,hogy milyen gyors,én is gondolkozgatok rajta de valahogy jobban megbízok a winchesterben mint az ssd ben életartam terén,meg hogy ha sokszor írsz vagy sok adat van rajta akkor rövidül az életartam,és ha az ember kiad több tizezer forintot akkor ne haljon be csak úgy
2012. jún. 7. 11:19
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Az élettartammal nincs baj, kiszámolták már, hogy durva használat esetén is kb. 30 évig bírja, átlag használat esetén meg kb. 150 évig. Addig csak nem lesz rá szükség.


A baj inkább az, icike-picike a kapacitása, és iszonyat drága.

2012. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
nekem egy 128gb mindenre elég lenne,csak hallotam már nem egyet pár hónap alatt is tönkre menni
2012. jún. 7. 11:35
 5/40 anonim ***** válasza:

Egy régi gépnél lehet hiába veszel ssd t mert eleve a gép lasú hiába tölt be gyorsan vanami ha dolgozni már nemtud gyorsan

ssd k elég komoly gépekhez szükségesek

de egy alap gépben (akár "alap" játékra) nem feltétel

árban ugy 200ezres gépbe illik az ssd alata nem nagyon (mert keretbe nem is fér be jól)

kivéve ha pont olyan munkára használod aminél csak a tárhely sebesége fontos

2012. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Jók az SSD-k, de nagyon drágák.

Asztali PC-be elég a hdd.

Ha minden áron szeretnél venni egyet akkor azt laptopba érdemes. Kevesebbet fogyaszt, nincs benne mozgó alkatrész jobban tűri a hordozást.

2012. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
25%
Ó, én az asztali gépembe vettem ssdt, de akkor inkább vegyek egy laptopot hozzá és rakjam bele abba?
2012. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Én inkább egy 2 TB-os vinyót vennék ssd helyett asztali gépbe.
2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
írta valaki hogy akármilyen vinyónál legalább 10x gyorsabb az ssd,de mondjuk most sem érzem lassúnak a gépem,jó picit többet tölt itt ott pár másodpercel mint egy ssd vel
2012. jún. 7. 12:07
 10/40 anonim ***** válasza:

Ha nem végzel rendszeresen nagy fájlokat megmozgató tevékenységeket (pl. több gigabyteos anyagok mozgatása) akkor az SSD neked egyenlőre pénzkidobás. Egy SATA3-ra rendesen felkészített HDD-vel sem fog kiakadni a gép játékok meg munka alatt.

Majd ha 128 giga SSD-ért nem kell 30.000-t fizetni, csak mondjuk 10.000-t, akkor érdemes lesz elgondolkozni rajta, addig felesleges.

2012. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!