Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Procit és alaplapot szeretnék...

Procit és alaplapot szeretnék venni milyet ajánlotok fps játékokra kellene videó kártyám van 4 is! _____________________________________________________ INTEL vagy AMD? ________________________________________________________

Figyelt kérdés

AMD,,,,,,,,, alaplap: [link]


amd proci: [link]


szerintetek milyen játékra kellene!!!

ösz 150k


INTEL:

alaplap: [link]


proci: [link] ösz 300k

szerintetek milyen MAX 300kt szeretnék rákölteni de olyan 5 évig szeretném hogy jó legyen én igy szoktam 1 szer adok ki sokat gépre és az jó sokáig !!!


az amd csak 150k de !!! maradék 150kbol vennék komplett vizhűtést meg ssdt tudnék venni igy melyik éri meg?


Intelnél itt kerek 300k


ti milyen ajánlotok én ezt a 2 öt látam jónak bár nem értek annyira hozzá..


Nagyon szépen köszönöm elöre is !!!!


FOntos mégegyszer játékra kell!!!! ÉS még egy kérdés az uj játékok pl a Battlefield 3 támogatja a cross-firet????



2012. jún. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 videokártyát leírhatad volna.
2012. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

irj privátot ha nem kapnál használható választ és elárulod a videokártyáid mert én töröltem kérdést

amugy lényegében ez már a te döntésed mindkét változat jó lehet ha munkára is használod akkor lehet intel jobb

2012. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmü INTEL
2012. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok 4db ilyen kártyám van [link]


ehhez keresek procit és alaplapot!

2012. jún. 7. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezeket a vga-kat már modernebre cserélném

amugy intel lenne jó.

Mindegyik 16x pci-e sebbedégen tud meni ezekben az alaplapokban?

mert igazából valahogy ilyen drága konfigban már nem igen illenek ezek a vga-k de hát a te dolgod

2012. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

támogatja a 16x-et nagyon jó kártya föleg 4 ,cross firéba kötve az értékek nönek és nönek és az élmény index 7.9et alapbol eléri .....


új játékok támogadják a cross firet tehát olyan mintha egy brutál kártyám lenne.!

2012. jún. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!