Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kiveszem a gépemből a...

Ha kiveszem a gépemből a videó kártyát (ATI HD 3450) és rádugom az alaplapi vga csatlakozójára a monitorkábelt ad jelet?

Figyelt kérdés
Mert valami nem stimmel a kártyával és amikor rákötöttem az alaplapi vga csatlakozóra a monitorkábelt nem adott jelet. Az ati kártya is a gépbe volt, és azt mondták hogy először ki kell szerelni és aztán csatlakoztassam a monitort az alaplapi csatlakozóra és adni fog jelet.
2012. jún. 3. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kivenni, csak állítsd a BIOS-t integrált VGA-ra.
2012. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és azt hogy lehet?Nem nagyon értek hozzá:(
2012. jún. 3. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb lene ha kivenéd azért videkártyát

iletve aztán áramtalanitsd gépet (húzd ki kábelt is)

vedd az alaplapi elemet igy törlöd bios beálításokat

és ha rajta van alaplapon vga kábel akor menie kel ezután ha viszaraktadelemet és bekapcsoltad gépet

.

ha nem megy akor valami más gond is lesz mint a videokartya

.

milyen probléma volt vele?

2012. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott vgaval volt valami gond kicserélték tegnap kivettem a vga-t bedugtam a kábelt az alaplapi csatlakozóba a gép be se kapcsolt, de már minden műkődik :)
2012. jún. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!