Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pci-Express 3. 0 A nagy...

Pci-Express 3. 0 A nagy kerdesem az lenne h van egy pci express 3. 0-as alaplapom de a 3. 0-as video kartyak eleg dragak igy most vennek egy 2. 0-asat es belemegy e a 2. 0-as kartya a 3. 0-as csatiba?

Figyelt kérdés
Ha igen lesznek a valami valtozasok, kiuthet e valamit esetleg, elromolhat?

2012. jún. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Belemegy egyébként a PCI 3.0 csak ivy brige procival megy 3.0-ás módban.
2012. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
helotok bocsi hogy offal kezdek de tegnap este feltettem egy kérdést de már elég késő volt úgy hogy gondolom ezért nem is jött rá válasz de egy gyerek máma oda írt valamit ami nem a kérdéshez tartozik (mint most én) már törölték a válaszát de sajnos a rendszer megjegyezte és ezért nem bírom kiemelni a kérdést ha van kedvetek és időtök nézzétek meg a kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..
2012. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az Ivy bridge proci alatt a 3-adik generacios procikat ertsem? tehat akkor nyugodtan vehetek egy 2.0-as vga-t a 3.0-as csatiba? nem lesz problema?
2012. jún. 4. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, a pci-e 3.0-át csak az intel 3xxx processzorai támogatják.
2012. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez esetben intel 2xxx-nel eleg a hd 6xxx mivel ugysem tamogatjak gondolom ez esetben nem sok valtozas lesz
2012. jún. 9. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából raktatsz mellé 7xxx radeont is, mivel a 7870-nek elég a pci-e 2.0. Ez alatt azt értem, hogy pci-e 3.0-val csak 3-5% teljesítménynövekedést érnél el ami szerintem elhanyagolható.
2012. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazabol a 7870 es 7970-re gondoltam
2012. jún. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!