Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy jó VGA-t?...

Ajánlanátok egy jó VGA-t? (max.50e)

Figyelt kérdés

Alaplapom: ASRock M3A UCC

Jelenlegi VGA: Sapphire Radeon HD 5550, 512MB RAM, GPU: 550Mhz, RAM: 1000Mhz.


Szóval le vagyok maradva, a játékélmény egyenlőre szóba sem jöhet, és hol vagyok én még a 3D-től... :(

Kéne egy jobb VGA, amit rászánnék, az max 50.000 Ft.

A lényeg hogy 3D kompatibilis legyen, és szépen fusson rajta nagyjából minden :) Márka mindegy, de inkább vonzódom az nVidia-hoz :)

Van még időm a választásra, szóval olyat is mondhattok, ami még nem jött ki, de mondjuk nyár végére kijön 45-ért...


Röviden ennyi, ha van még kérdés akkor kérem azt is válaszban :) Használtat inkább nem akarok, csak nagyon megbízható forrásból, mert utálok olyan dolgokat használni (főleg műszaki cikk!) amit már más is használt...

Összegezve: tippek, vagy konkrétan ajánlások jöhetnek, nagyon örülnék ha sikerülne kiszemelni a megfelelő célpontot.


Előre is köszi a válaszokat ! :)



2012. jún. 5. 15:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az előbb kissé eltúloztam, mert 256 helyett "csak" 192bit-es, de a CPU és memória órajelek sokkal magasabbak...
2012. jún. 8. 19:16
 22/25 anonim ***** válasza:
:DD A GTX550 Ti jóval gyengébb mint a HD6850. Az órajel önmagában SEMMIT nem mond el egy VGA-ról. Na hát meg aztán az a 192 bit sávszélesség eléggé nem jó az 1GB Vram mellé. Na meg ott a TDR hiba, ami elég gyakori jelenség ennél a VGA-nál. Nem jó vétel!
2012. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a gyors lebeszélést... pedíg még a kinézete sem rossz :D
2012. jún. 8. 19:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Amúgy csak nevetni tudok hogy mennyire nem éri meg az árát:D 41k... Szerintem teljesítményt tekintve 30nál többet nem ér.
2012. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzá kell tenni, a hűtés miatt ennyire drága, de akkor sem éri meg:)
2012. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!