Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy jó VGA-t?...

Ajánlanátok egy jó VGA-t? (max.50e)

Figyelt kérdés

Alaplapom: ASRock M3A UCC

Jelenlegi VGA: Sapphire Radeon HD 5550, 512MB RAM, GPU: 550Mhz, RAM: 1000Mhz.


Szóval le vagyok maradva, a játékélmény egyenlőre szóba sem jöhet, és hol vagyok én még a 3D-től... :(

Kéne egy jobb VGA, amit rászánnék, az max 50.000 Ft.

A lényeg hogy 3D kompatibilis legyen, és szépen fusson rajta nagyjából minden :) Márka mindegy, de inkább vonzódom az nVidia-hoz :)

Van még időm a választásra, szóval olyat is mondhattok, ami még nem jött ki, de mondjuk nyár végére kijön 45-ért...


Röviden ennyi, ha van még kérdés akkor kérem azt is válaszban :) Használtat inkább nem akarok, csak nagyon megbízható forrásból, mert utálok olyan dolgokat használni (főleg műszaki cikk!) amit már más is használt...

Összegezve: tippek, vagy konkrétan ajánlások jöhetnek, nagyon örülnék ha sikerülne kiszemelni a megfelelő célpontot.


Előre is köszi a válaszokat ! :)



2012. jún. 5. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát én azt venném amelyik olcsóbb vagy több gari van rá. Nagy teljesítménykülönbség a kettő között nincs, sőt szinte semmi.
2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ez már sokadik hozzászólásom, de nem bírom nem leírni :)

Találtam még egy hasonló kártyát :)

[link]


3 év garancia, és a dupla ventillátor sem rossz.

2012. jún. 5. 18:14
 13/25 anonim ***** válasza:
Gigabyte-t ne vegyél. Nem valami megbízható márka. Amúgy ebből is látszik, a Giga csak 2 ventivel tudta biztosítani a megfelelő hűtést, a többi képes volt 1 ventivel is:)
2012. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
IWay-on hozzá kell adni 1500 szállítási költséget, és így már 45.255Ft... feltornászom én ezt még 50-ig ^^ Szerintem marad az MSI kártya, csak azért hogy 2 venti legyen azért már nem fogok még +1500-öt fizetni... a gép amúgyis agyon van hűtve, 3 venti + a tápegységé, kissé túlzásba vittem... (nyugi, a levegő útja jól ki van alakítva, nem az összes befelé nyom :D )
2012. jún. 5. 18:26
 15/25 anonim ***** válasza:
Miért nem pcx.hu-ról veszed? 25.000 Ft-tól ingyenes a szállítás. És számold bele az általam linkelt tápegységet is!!
2012. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
onnan fogom megvenni, ezt már én is tudom
2012. jún. 5. 18:33
 17/25 anonim ***** válasza:
Oké. De miért kerülöd ki mindig a tápegység témát?:D
2012. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mert itt VGA-ról van szó, eddig nem is szándékos volt a kerülgetésem. Akkor VGA kilőve: tápegység :) Milyen problémát okozhat ez a "béna" minőségű ? Tényleg tönkrevághatja az egész gépet ?
2012. jún. 5. 20:56
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg :)
2012. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Megnéztem az MSI VGA-kat PCX-en, és találtam egy sokkal jobbat !

[link]


...ráadásul nVidia, tehát nem kell aggódni a 3D vision támogatás miatt sem...

2012. jún. 8. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!