Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen konfiguráció?

Ez milyen konfiguráció?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen elmenne valami játék?

Köszi a válaszokat!



2012. jún. 2. 23:49
1 2 3
 21/25 Szentpeter ***** válasza:

Az a legjobb ha egy hozzáértővel összeraksz egy gépet, ne kisérletezz összeállított gépekkel, mert bebukhatsz..


Arra kell összeállítani egy gépet, amire használod...

2012. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 flr. ***** válasza:
Kérdező ha lesz pénzed tegyél fel még egy kérdést és összerakunk neked valami jót de semmiképp se azt vedd amit a 2. mondott vagy előre összerakottat...Ugyanúgy azt mondom mint Hart, az a konfig egy aránytalan szutyok.
2012. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ezt a konfigot sikerült összerakni, szerintem az árához képest egész jól sikerült.

Alaplap: [link]

RAM: [link]

Proci: [link]

VGA: [link]

HDD: [link]

DVD: [link]

Egy ilyenbe lesz beépítve: [link]

Azért választottam ezt a házat, mert nagyon tetszik és van benne egy 350W-os táp, így sokkal jobb, mintha vettem volna egy 10 000 Ft-os tápot, meg valami hányadék 4-5 000 Ft-os házat.

2012. jún. 3. 10:38
 24/25 anonim ***** válasza:
A többi jó, de a ház táp kombó nem az igazi. Inkább egy Sharkoon vaya(vagy egy olcsóbb Cm elite), és akkor tápnak egy FSP 350APN, vagy 400APN. Az APN bél jobb mint az a CWT GPA.
2012. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 flr. ***** válasza:
Ha mindenképpen maradni akarsz annál, hogy "ház+táp egybe" akkor az 1TB vinyó helyett egy 500ast és egy pentium G620
2012. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!