Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen konfiguráció?

Ez milyen konfiguráció?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen elmenne valami játék?

Köszi a válaszokat!



2012. jún. 2. 23:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A 7.-nek szántam.:)
2012. jún. 3. 00:32
 12/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy összeraknák, de vagy én építem, vagy készet veszek akkor.
2012. jún. 3. 00:34
 13/25 anonim ***** válasza:

Akkor te építs, a késszel csak magaddal tolsz ki.

Amúgy nem nagy was ist das, de ha először csinálod nem lenne gond ha lenne ott egy ebben tapasztalt emberke.

2012. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%

hart: ezt a gépet

CSERÉLTEM laptopra kicsit bővítettem, én nem azt mondtam fúúú a világ legjobb gépe, de ár/arány értékben nem egy szar irodai gép, mert csak a monitor volt majdnem 50.000 tehát pár ezer forintot rádob, és nem egy olyat vesz mint amit linkelt, milyen menedzser vagy te? jössz hoppá és rögtön lecseszed az embert? hogy megy ez? és nem 3 modulba van a ram te gyuri geller hanem 4, de mind1. Vehette volna kiindulási pontnak.

2012. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen lecseszem ha egy olyan gépet mutatsz egy olyan kérdezőnek akinek játékra kell ami aránytalan arra a feladatra, és még kihalt foglalatra is épül. Szóval nem épp jó kiindulási pont.
2012. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek nem Einstein-nek születtem, mivel ez nem csak az én hibám beperelem magamat is és a szüleimet, hátha így megnyugszik a lelkivilágod.
2012. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

Na most jól megsértődtél, lehet szidni, de ahhoz sorszámot is kell tépni lassan.

Amúgy bocsi, késő van, én fáradt vagyok, de attól még nem lesz jó az ajánlott gép, én erre akartam rámutatni. Sajnálom, de nem szoktam rosszat ajánlani, és nem szoktam a mellett elmenni, ha rosszat ajánlanak. A kérdezőnek én csak jót akarok(igaz sajátos stílusba, ezt aláírom), bocs ha közbe morci vagyok.

2012. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

LOL, Hart nagy a szád! -.-

Az ilyen beírásokat nem hiszem, hogy itt kéne lefolytatni..

Húzzatok egy fórumra és ott oltsátok egymást..

Ide olyat írjatok, amiben a kérdező hasznát leli...

2012. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Na nem ez a téma de ebben az évben padlóra küldtek, ráadásul a napom is szar lett, ezért tűrtem nehezen ahogyan kifejezted magad. Amúgy előbb valaki említett laptopot, kicsit drágább mert kompakt de nem ajánlom, mert ha játszani akarsz nem éri meg, de bármi másra jó ( tapasztalatból mondom)
2012. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hű micsoda balhé lement itt :)


Amúgy kérdezőnek:

Játék az integrált vga miatt nem nagyon futna, maximum alacsony minőségen, ráadásul az AQUA drága is, 1 év garis a konfig, és ugyanez az összeállítás 65k-ból kijön ipon-hu-n.


Holnap írj egy max összeget, meg egy új kérdést, és összedobnak neked egy jó konfigot.

2012. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!