Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány MHZ-es memóriát vegyek bele?

Szabó Gy kérdése:

Hány MHZ-es memóriát vegyek bele?

Figyelt kérdés

Gigabyte GA-8I865GME-775-RH

Intel Celeron D 341, 2933 MHz (22 x 133)

Jelenleg ez van benne:

512 MB PC3200 DDR SDRAM (2.5-4-4-8 @ 200 MHz)

Milyen videókártyát lehetne még beletenni?

Mostani:ATI Radeon 9550 (RV350)


2012. jún. 2. 10:45
1 2
 11/11 cipi8 ***** válasza:

Mondom max. vesztek bele egy 1GB-os használt tesztelt ramot és ennyi. Erre már tényleg nem kell költeni mert nem lesz már jobb, amint írták a VGA az ebbe tökéletes ettől jobbat ha vesz nem fog szinte semmi változást észlelni.


Ha minden kép költeni akar rá akkor a VGA-ra szánt pénz töredékéből vehet egy pentium procit az se baj ha 2,8-as csak az L2 Cache 256kb-nál nagyobb legyen, minimum 512kb vagy 1 Mb mivel a GHz mellett fontos tényező a Cache memória ami főként a proci sebességét befolyásolja.


én ezért maximum így egyben olyan 15 ezret adtam volna de azt már nagyon jó indulattal és akkor már minimum 250GB-os vinyónak kéne benne lennie.


Most szereztem be egy ASUS P5LD2 SE lapot, Intel Pentium 630 HT-s (3 GHz, 2MB L2 Cache) hűtővel, 2*2 GB Kingmax DDR2 Rammal Dual C., hátlap takaró lemezzel meg egy két kisebb kiegészítővel olyan 20.000 FT. értékben. De ez sem került pénzembe mert adtam helyette a régi cuccokat és az emberke meg eladta annyi értékben aminnyit ez ér.

2012. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!