Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb videó kártya?...

Melyik a jobb videó kártya? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
A kérdés szereplői egy : Gigabyte HD6850 OC 1GB kártya, és egy : Sapphire HD6850 1GB (ez csak referencia vga)
2012. máj. 26. 12:54
1 2 3 4
 21/37 Panda Péter ***** válasza:

viszont legalább kinyomja a meleget a házból. valamit valamiért.


Hart: sejtettem, hogy tudod, hogy az nem ref... én csak felhívtam a figyelmet, hogy a többiek is tudják.

2012. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szellőző hàzad van, az is kinyomja
2012. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Panda Péter ***** válasza:
nem feltétlenül. illetve végeredménybe persze, kinyomja, de a VGA által felmelegített levegő fog keringeni a gépházban.
2012. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Kell lennie hátul egy ventinek, ami kifelé fúj, aztán kèsz. Az kitolja a meleget. Elõl meg egy másiknak, ami befelé. Kész is a szellőzés
2012. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Panda Péter ***** válasza:

[link]


amúgy még mindig nem érted mit mondok. a ref hűtő közvetlenül kifújja a GPU által felmelegített levegőt a házból. míg a többi hűtő csak szimplán lefújja a bordáról, de a hő nagy része a gépházban marad. mivel a meleg levegő felfelé áramlik, ezért ez kis mértékben a CPU hűtő munkáját is megnehezíti.

2012. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Jó mindegy. Szoptam már be ilyen mókuskerekes hűtőssel, mert k*baszott hangos volt terhelés alatt. Mikor meg leszabályoztam a fordulatszámát, akkor meg 80-90 fokos volt, uh inkább eladtam. Ezért az értelmes hűtős Sapphire 6870-et vettem meg inkább.


Ebben a házban nem hiszem, hogy szarul érzi magát:


[link]

2012. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Panda Péter ***** válasza:
az biztos hogy hangosak, én se szeretem őket, csak a pontatlanságot akartam tisztázni :)
2012. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

na ennyi...


Én már úgy vagyok vele, hogy fújhatja akárhova a meleg levegőt, de mókuskerekes hűtés többet az életben ne kerüljön a szemem elé :D

2012. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ha be van dobozolva a kártya.
2012. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én a "tégla" kártyák híve vagyok. Nekem egy teljesen referencia GeForce 9800GTX+ van és hátul szépen kilöki a meleget. Mivel a házam nem épp egy CF HAF, ezért nekem ez optimálisabb.
2012. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!