Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb videó kártya?...

Melyik a jobb videó kártya? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
A kérdés szereplői egy : Gigabyte HD6850 OC 1GB kártya, és egy : Sapphire HD6850 1GB (ez csak referencia vga)
2012. máj. 26. 12:54
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Valaki tudna esetleg egy képet linkelni hogy melyik a "jó hűtésű" sapphire kari? Illetve egy olyan vga-t is linkeljetek pls amelyiket nem érdemes választani 6850-es szériában!


Köszi előre is!

2012. máj. 26. 13:10
 12/37 Panda Péter ***** válasza:
a referencia nem csak azt jelenti, hogy nincs húzva. a referencia kártyáknak ugyanaz a nyomtatott áramköre és a hűtése is. pont ezért, ha valaki vízhűtőblokkot, vagy nagyobb léghűtést akar venni a kártyájára később, annak mindenképpen csak referencia kártyában kell gondolkodnia, mert a hűtőgyártók is ahhoz terveznek.
2012. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Panda Péter Köszi a választ!


Inkább a sapphire felé "hajlok". Fontos nekem a jó szellőzés,a hardverek jó hűtése! Ha később vennék rá jobb hűtőt akkor tudnál alternatívát ajánlani?!

2012. máj. 26. 13:18
 14/37 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a ref Sapphire hűtője úgy van megoldva hogy kivezesse a házból a hőt. Ha cserélem valami másra az nem biztos hogy ilyen megoldáson alapszik majd. Vagyis szerintem jobb ha kivezetődik a meleg levegő...
2012. máj. 26. 13:21
 15/37 anonim ***** válasza:

Érdemtelenül belekavarodtunk a ref dologba.

kérdező gondolom te ezt nézted, ugye?

[link]

2012. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Panda Péter ***** válasza:

ez nem ref hűtés.


a ref kártya így néz ki: [link]

2012. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hart , igen erre gondoltam!
2012. máj. 26. 13:33
 18/37 anonim ***** válasza:

Ref hütés az ami gagyin néz ki de jó

ronda és finom

2012. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"ez nem ref hűtés"

Tudom mi a ref hűtés :)

Azért kérdeztem rá, mivel olyan HD 6850 elég rég ne lehet kapni, sapphire-nál az van amit mutattam, a vapor, és a toxic. Először is írtam, hogy szerintem a kérdező ref órajelekre értette, ezért írtam, hogy érdemtelenül mentünk bele a referencia hűtésekbe.

Am úgy látszik jól gondoltam a kérdező mire gondolt, igen az a sapphire jó lesz.

2012. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Mókuskerék hűtőnek is hívják azt a ref hűtést. Amúgy tényleg nem a legrosszabb, de hangosabb és kevésbé hatékony, mint a Sapphire saját megoldása...
2012. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!