Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennél lehet jobbat?

Ennél lehet jobbat?

Figyelt kérdés

400e-ből lehet ennél jobbat kihozni?

Monitor az 1 AOC 24" LED 1920x1080

Ha tudtok jobbat mondjatok indokkal is miért nem jo az amit összeraktam.



Számítógép ház

Thermaltake VM600M1W2Z Dokker BlacX Fekete

16.450,-törlés

Optikai meghajtó

Asus SATA-24B3ST Fekete Box

6.855,-törlés

Egér

Logitech G300 910-002359

8.910,-törlés

Billentyűzet

A4-Tech X7 G800V

5.830,-törlés

Monitor

Operációs rendszer

Az összeállított konfiguráció ára:

397.215,-



2012. máj. 19. 01:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem kell K-s(tuning képes proci), akkor egy ASUS P8P67 bőven megteszi.

Amúgy nyugodtan veheted a TX550M-et(vagy az adatát) is, az moduláris is, már ha ez számít neked. Persze az fsp aurum is egy megbízható, jó táp, csak nem vagyok tőle elájulva, de ebből PH!-n nem is egyszer volt vita, de sose tudtunk megegyezni, hogy most megéri e az árát, vagy sem.


Amúgy ha már egérpad, ha minőségit akarsz egy SteelSeries Qck-t nézz neked megfelelő méretben.

2012. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

rendeben köszi a sok korrekt gyors választ

az egérpad meg alig kerül többe csak olyan vonzonak nézett ki elsőnek :D a wckrol pedig elég sok pozitiv visszajelzést olvasok + az mégis csak steelseries :D

nem nagyon számít hogy moduláris vagy nem az csak 1 plussz dolog de semmivel nem lesz jobb teljesitményben max praktikusabb. Eddig soha nem volt belőle gondom hogy elhelyezni a vezetékeket ugy hogy ne álljon a ház ventik légutjába(volt ahol elkerülhetetlen volt na de hát istenem :D )

SSben jobban megbizok miota megsült az előző gépem 1 FSP hexa 500 által...

hd 6870 és 1 phenom II 960t


régen volt 1 ss tápom ma is megy csak azért lett lecserélve mert 320as volt (ugy dmlékszem ennyi volt)és nem volt elég a gépnek vagyis nem voltam biztos benne hogy elég

De ma is hibátlanul megy több éves használat után meg még jo pár "év porosodás" után(ezt csak időzpjelben mondom mert igazábol szépen becsomagoltam és nem porosodik csak nincs használatban)

Ezt onnan tudom hogy kiváncsiságbol kiprobáltam nem rég

NAh még1x köszi a helpet

2012. máj. 20. 10:20
 33/34 anonim ***** válasza:
A corsair TX550M-ben is seasonic belső van, az XFX Pro seriában is ugyan úgy ss bél van.
2012. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Robcsi14 ***** válasza:

Csak nem a NASA - hoz a akarsz bekopogni Hacker - ként hawer ? .... ezmiez ? atomerőmű ?


Nem tudom minek kell ennyit költeni....

Ha programozáshoz kell akkor ja vegyél egy ilyet de ha játékhoz kell akkor egy 100.000 est nyugodtan zsebretehetsz !


:)

2012. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!