Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék lámpát tenni a...

Szeretnék lámpát tenni a gépembe de hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Ugyebár egy-két lámpát szeretnék beszerelni a gépembe de nem tudom hogy hány volt/watt-osat és hogy hova kell bekötni, az alaplapom: ASUS M2N MX-SE.

2012. máj. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél mini uv csövet vagy mit keress rá google ban pc tuning és akkor vegyél valami olcsót a beszerélséhez meg találsz utmutatást googleban de szerintem ha a 12 voltos ághoz hozzákötötd akkor mennifog.
2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 karesz01 ***** válasza:

USERS


[link]

[link]


-----


Revoltec CCFL Fénycső UV TWIN 10cm RM094

[link]


Revoltec Laser LED RM004 Piros Lézer Fény

[link]


Coolink Fénycső Átkapcsoló PC Belső Fénycsőhöz (COOLINV02)

[link]


Revoltec Backlight SMD 09 Kiegészítő Szett 23cm RM104 Fénycső Kiegészítő

[link]

2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél mini uv csövet vagy mit keress rá google ban pc tuning és akkor vegyél valami olcsót a beszerélséhez meg találsz utmutatást googleban de szerintem ha a 12 voltos ághoz hozzákötötd akkor mennifog.
2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
én inkább LED-sort tennék, semmint neont, de te tudod.
2012. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, még csak annyit hogy ha a 12 voltos ághoz kötöm hozzá akkor melyik ághoz kell a pozitívot? és melyikhez a negatívot?
2012. máj. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!