Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez hiba? (Többi lent. )

Merevlemez hiba? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Nos a hiba a következő. Adott egy wd 500GB-os merevlemez. A mai nap során alaplapot cseréltem a gépben viszont ezzel az alaplappal az előbb említett vinyó nem hajlandó rendesen működni.

A vinyó tuti jó mert amíg nem cseréltem alaplapot ez volt a rendszer vinyóm.

Most az vele a gond, hogy ugyan a bios felismeri és a Windows ban az eszköz kezelő is de a saját gépben nem jelenik meg és még a Windows telepítő se tud vele mit kezdeni.

Ha a lemezkezelővel próbálom valami "i/o eszközhiba miatt nem lehet inicializálni a lemez" vagy valami ilyesmi hibaüzenetet kapok és ha bent van a vinyó irtózatosan lelassul a gép.

Mi lehet a gond? Kellenének legalább az adatok a vinyóról mivel minden adatom azon van.

Esetleg lehetséges, hogy tönkrement az alaplapcsere alatt. (O.o érdekes lenne de ki tudja.)

Akinek van ötlete segítsen please mert az adatok fontosak lennének. (U.I.: a win telepítőt csak végső ötletként indítottam rá üres lemezként észleli és azt írja, hogy nem lehet rá telepíteni és új particiót se tudok létrehozni...)



2012. máj. 10. 01:59
1 2
 11/12 Panik válasza:

Abban tud valaki segitséget adni hogy adott egy SBS szerver raid-elt tükrözött vinyokkal. 4X250Gb + 500Gb hdd.

Nekem azt mondták hogy ezek mivel egy szerver gépben vannak simán kihuzható,visszarakható menni fog. Valami miatt kihuztam az 500Gb-ost ami csak a mentések helye és azota I/O hibával nem tudom megnyitni. A rendszer látja. Mivel egy szerverröl van szó szerintetek megoldható ujrainditás nélkül hogy elinduljon? vagy talán még az sem oldaná meg a problémát?

2013. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szerver akkor ott valami hiba lett a vinyóval mert menet közben is le lehet választani de egy resetet meg kéne próbálni.
2013. okt. 23. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!