Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 6870 mellé milyen procit...

HD 6870 mellé milyen procit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Természetesen játékra használom a gépet, az a baj a mostani proci eléggé visszafogja a kártyát. Legalábbis szerintem egy GTA4-t 1280*1024-ben max beállításokon gond nélkül elvinne ez a kártya, nem ilyen 20 fpsnek kéne lennie. Még annyi, hogy a napokban cseréltem a kártyát NVidia-ról, emiatt érdemes lenne újrahúzni a rendszert vagy felesleges?

2012. máj. 9. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem ártott volna előbb a forcewart lekaparni.

Egy új, erősebb CPU-val lenne némi különbség, mivel a phenom 9600-at én nem mondanám valami izmos jószágnak.

Amúgy igaz, a GTA 4-et patcheld fel.

Ha netán kiadsz érte 50 körül, én próbálnék szerezni egy H61-es deszkát, és a legolcsóbb LGA1155-ös i5 CPU-t, hát ha belefér.

2012. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél cserélni, akkor ezeket ajánlom:

Alaplap: [link]


Proci: [link]


RAM: [link]


Ez összesen 60,707 Ft, de szerintem számítasd be a régi cuccokat náluk, és akkor azt levonják a megrendelt összegből. Írj nekik 1 emailt, hogy mennyiért számíttatnék be neked, és leírod a pontos cuccokat. Szerintem egy 20ast adnának értük (alaplap, proci, ram)

2012. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!