Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi lehet? Szerinte...

Szerintetek mi lehet? Szerintem videókártya. Többi lent.

Figyelt kérdés
2-3 napja van az, hogy belépek egy játékba(bármilyen játékba), és csíkos a kép, illetve van olyan, hogy fogja magát és kikapcsol a gép, semmi jellel. Fél éve is sz4rakodott a kártya, csak akkor a hűtője ment tönkre, azóta nincs hűtő rajta. Lehet hogy ez a baj, hűtő nélkül nem bírja ezt a meleget? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. máj. 2. 18:26
 1/4 BeerHunter ***** válasza:

"azóta nincs hűtő rajta. Lehet hogy ez a baj, hűtő nélkül nem bírja ezt a meleget?"


Hát biztos, hogy az a baja. Szépen megsütötted a kártyád->kuka.

2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajajj... itt már nagy a baj.


Néhány éve ugyanez volt nekem is. Ósdi hűtő nélküli vidikártyám volt, ennek ellenére nagy konf. igényű játékokat nyomtam. Egyik napra a másikra mi történt? Az ami neked. Kiderült hogy leégett a videókártya és rántotta magával az alaplapot... Vettünk is egy új gépet.

2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, fifáztam 3 napja, észrevettem hogy csíkos a pálya, nézem mia... Tegnap dirt 3-aztam, fogta magát a gép, kikapcsolt, gondoltam rövid áramszünet. Újra bekapcsoltam, elindítottam egy játékot, 5 perc mulva leállt. Akkor igyekszem lecserélni a kártyát mielőbb. Köszi a gyors válaszokat.
2012. máj. 2. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlmelegedéskor le szokott állni a gép. Tuti, hogy az a baja. Nem véletlenül találták ki rá a hűtőt:D
2012. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!