Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szevasztok! Mindenképp Windows...

Takizoli95 kérdése:

Szevasztok! Mindenképp Windows Vistát teszek fel a gépemre, de nem tudom hogy melyik verziót tegyem fel? Ötleteket szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Ram: 2GB Kingston DDR2 800MHz

Processzor: Pentium Dual-Core E55400 2,70GHz

Videókártya Radeon HD:4350 512MB DDR2

HDD:500 GB

Videókártyát azt most cserélek majd egy Nvidia Geforce GT440-re



2012. máj. 2. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolso én akkor sem értek veled egyet . Az erediti windows a legjobb és persze nem mindig a legújabb. Én azért megnézem mit veszek a pénzemen amiért sokat kell dolgoznom és nekem kíváló a windows vista, ez egy xp !!!!
2012. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 CactusClone ***** válasza:

Jól elbeszélgetünk itt :)

Szóval. Félreértettél. Nem mondtam, hogy a feltört Windows a jó. Sőt! Hivatalból nem is mondok ilyet.

Én azt mondtam, hogy a Vista tévút volt. Az XP után nem is akartak váltani a rendszergazdák. A Win7-nek már van értelme, a Win8-nak meg megint nem lesz, még várni kellett volna vele.

2012. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Imádom az ilyen hozzá értő embereket, akik mindenkitől jobban tudják, hogy mi a jobb... A vista valóban tévút ahogyan azt CactusClone is megmondta. A helyetlen működésre a válaszával is egyet értek. Előbb tanuljatok meg használni egy op. rendszert, majd a program verziók közötti különbséget. Ha nem minden féle szar warez programokat akarnátok erőltetni egy op. rendszerre és helyesen használnátok azt, akkor nem kellene hetente telepíteni, meg megállapítani hogy szar. Az xp-t is le lehet harcolni akár 1 nap alatt is, de van ahol évekig eltud működni, csak helyes felhasználói magatartás kell hozzá és legfőbbképpen a jogok megfelelő beállítás...pl hogy Gipsz Jakab ne tudjon már telepíteni, mert minek... Erre van a rendszergazda. Elvből megszűntetném azt az eljárást a microsoft op. rendszereiben, hogy rendszergazda jelszó nélkül tovább enged. Egyszerűen a probléma gyökereiben ott kezdődik, hogy nem tudtuk használni egy operációs rendszert csak kattingatni jobbra-balra. A linuxra is azt mondanátok, hogy szar főleg ha nem telepítetek grafikus kezelő felületet, és ahoz, hogy bármit is tudj vele kezdeni be kell gépelni neki a parancsokat... Nem fogom ismételgetni amit CactusClone írt előttem, csak erősítem, hogy a vista a leírt problémáival egy őngólt lőtt magának a microsoft és ezért kellett kiadni a win7-et... A win8 sem lesz különb mint a vista hirtelen fog jönni talán a win9...Egyszerűen az a baj, amikor egy op. rendszer gyorsan vált nap világot hogy az átlagos home lúzer fejével gondolkodnak és nem céges környezeti szinten. Takizoli95 által leírt konfigra én home-ot tolnék. Hogy miért? Otthon úgy sem fog letisztult struktúrált hálózatot használi. Egyszerűbb lesz a pendrájv(pendrive) számára. Játékhoz meg az aero környezet egyáltalán nem kell.

üdv.:

2012. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!