Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíthető-e valamilyen úton...

Tomy88trance kérdése:

Bővíthető-e valamilyen úton módon szoftveresen a memória (DDR2)?

Figyelt kérdés
Vagyis pl: winchesterrel,cd-vel? Pendriveról tudok,de a pendrive-om nem támogatja a ready boost technológiát. :/

2012. ápr. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A RAM nem, de a felhasználható memória kipótolható a merevlemez tárterületével is, ezt hívják virtuális memóriának (lapozófájl).


A ready boostnak azért nincs sok értelme, mert már a HDD is lassabb a RAM-hoz képest, de az USB-s flash memória még lassabb, így nem lehet látványos változást elérni a használatával.

2012. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoftveresen nem lehet sehogy sem.

(Mivel ha akár egy pendirveot is használsz az már hardvert is igényel.)


Illetve az ilyen "trükkök" nem sokat érnek.

Vegyél RAM-ot és lesz bővítés.

2012. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12:07 Értem, de az se segített, próbáltam, kidob out of memory-val :/ úgyhogy marad a Ram vétel úgy néz ki, azért köszönöm!
2012. ápr. 21. 00:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár az nem világos,hogy ez kb azóta megy így mióta újra raktam a Windowst ,az előző rendszeren is volt ilyen,de egy idő után megszűnt valahogy és órákig nem dobott ki , szóval nem tudom mi lehet a gondja :/ A konfig ugyanaz mint ami akkor volt.
2012. ápr. 21. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!