Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami vélemény erről a...

Valami vélemény erről a gépről, észrevétel?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 16. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Észrevétel: rossz a link.

[link]

2012. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem jön be kép...
2012. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kössz :D
2012. ápr. 16. 22:08
 4/14 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 16. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem vennék ilyen "drága" alaplapot. Ha nem kit memóriát veszel hanem egy sima 4gb-os modult akkor elég egy olyan lap is ahol 2 foglalat van. Még egy szempontot is gondolj át. 2db PCI-E 16X CSATOLÓ van azaz két videókártyát tud fogadni hacsak nem két monitoron gépezel ennek értelme nincs és megin egy felesleges dologér fizetsz.

Az innen spórolt pénzhez még egy kicsit hozzádobsz és inkább vegyél egy hd6850-et fényévekkel jobb a 67770-nél sztem.

Merevlemez a taiwani áradások miatt baromi drága.

Házam nekem is ilyenem van én megvagyok vele elégedve.

Tápegység megfelel akkor is ha esetleg i5-ős procit teszel bele.

Mielőtt még jön a válasz, hogy a kit gyorsabb még most megválaszolom, hogy nem számít az annyit mind amennyire mondják mert jelenleg a merevlemezed a leglasabb, így maximum annak a sebességével tudja irni olvasni az adatokat.

Ha nem vagy nagy torrenteses warezos stb... akkor én elgondolkoznék egy ssd-n. Nagyságrendekkel felgyorsítja a géped!!

2012. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Noha nem vagyok otthon tápegységet illetően de mikor én pár hete vásárlás előtt itt kérdezősködtem (+azért időközben utána jártam a dolgoknak) mindig az fsp hexa 400-500as tápokat ajánlották, látom itt is fsp van de ez egy 10essel drágább, azon is lehetne szerintem spórolni.
2012. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi, a merevlemez mért lenne lassú?
2012. ápr. 16. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy érzékeltessem az ssd és a merevlemez közötti gyorsasági különbséget.

Te a személy vonattal közlekedsz én meg a tgv-vel (tzsv).

2012. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azt vágom hogy az ssd a hdd hez képest (sokkal) gyorsabb de ez a vinyó a többi hddhez képest gyors,nem?
2012. ápr. 16. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Akad itt pár teszt ajánlom figyelmedbe!

2012. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!