Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozza a gépem belassulását...

Mi okozza a gépem belassulását játékok közben?

Figyelt kérdés
Volt már egy írásom http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2.. melynek itt a linkje.Szóval azóta letöltöttem a Far Cry 2-őt.elindult ugye a gép magától beállította a graffot minden very high stb..elindítom..szép grafika minden majd megint jön ez a 2 perc után beszaggatás.majd abba marad és egyre sűrűbben beszaggat.FSP-t nem mértem de szerintem az esik vissza valamitől.Csak a kérdés mitől,ebben kérnék segítséget vagy tippet mert már teljesen kivagyok,hogy fogalmam sincs,hogy mitől van és mit tudok tenni.
2012. ápr. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Melegszik a procid szerintem,vedd vissza a felbontást és talán jó lesz.
2012. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gepzene ***** válasza:
Nemrég zsíroztam újra egy hűtőt, le kellett szednem egy rusnya matricát a bordáról, és ezüstpaszta. Rögtön 45 fok a plafon a 60 idle helyett.:)
2012. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy probáld meg újrarakni a wint hátha de az a cpu édeskevés elég gyenge.
2012. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor procit cseréljek?

am a win kb 1 hete lett újra rakva :/

2012. ápr. 12. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy mit tegyek?:(
2012. ápr. 12. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem csinálj teszteket vgara-furmarkot nyomass nem melegszik e túl cpura pedig prime95 mellette pedig speedfan amivel nézed a hőmérsékletet. Ha nem melegszenek túl valszeg a proci gyenge.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

esetleg valami olcsó de jó procit tudtok ajánlani ami jó az alaplapomba?

meg hány %-ék hogy a proci a baj?mert a gépembe semmi se melegszik túl már néztem :(

2012. ápr. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!