Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor lesz kapható ez a...

Mikor lesz kapható ez a processzor? Intel Core i5-3570K? Az oldalon április van megjegyezve, de a pontos date nincs :S

Figyelt kérdés
ht-ről néha hallottam rosszakat is,hogy nem mindig jó sőt rosszabb is lehet...azért döntök i5 mellett!Egy noctua-nh d14-es hütővel 4.8 turbo freq körül stabil lenne sztem...(hd 7970 cf hez kellene majd)Azért kell cf,mert néha lemegy max felbontáson full beállítások mellett 38 fps-re(multyba bf3) ami kicsit zavaró!(Legalább is nekem):S
2012. ápr. 9. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az feltételezem az ivy bridge-es verzió ami késik és április vége felé van tervezve (azt hiszem, valami hasonlót olvastam valahol). Viszont ha jól tudom komoly változás integrált videókártya terén lesz és cpu teljesítmény nem olyan számottevő, hogy ha a mostani gagyi akkor megérje (noha végül is nem olyan sok idő az) azt az 1 hónapot. Szvsz szerintem egy i5 2500k-val se járnál rosszul játékra még az is sok.
2012. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!