Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit ajánlatok? Milyen új...

Mit ajánlatok? Milyen új dolgokat vegyek a gépemhez?

Figyelt kérdés

Olyan felszerelés kellene, ami legalább egy 4 évig kitartana a legjobb grafikájú játékok mellett, nem akadozna. Küldenétek egy pár linket, hogy mit mire kellene kicserélnem? Lehetőleg ne a legdrágább kategóriából válogassatok. Előre is köszönöm.


Alaplap: SATA NF520-A2 TE,


Processzor: AMD Athlon 64 X" Dual Core Processor 4400+,


2.0GB RAM,


Videokártya: NVIDIA GeForce 9500GT,


32-bites Windows 7 operációs rendszer.



2012. ápr. 9. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még RAM-ot vennék bele.
2012. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha azt akarod , hogy 4 évig ne legyen bajod , itt mindent ki kell cserélni. Leghamarabb kéne minimum 8GB ram , egy QUAD-CORE-os processzor és legaláb egy AMD Radeon HD6790 vagy ennél jobb lényeg hogy legyen 1GB-os és minimum 256 bittes
2012. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link] ebbol pedig 2-t

2012. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na meg 64 bites windows 7-et tenni
2012. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 évig? hd7850,8gb ram i5 2500k/i7 2600k-2700k és még ez se biztos ki tudja mit hoz a jövő:) amennyi optimalizálatlan játék ahogy fejlődnek a hardverek nehogy már azt mondjad ne legyen drága ha azt nézzük 150+ ért is lehetne videókártyát venni:) szóval ez az ami még talán bírni fogja
2012. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És az alaplap? Rámennének ezek, amiket írtatok?


Utolsó:

Én ehhez e géphez 4 éve vettem a felszerelést és pl. az Assassin's Creed Revelations, Modern Warfare 3, amik egyébként most jöttek ki, a full grafikától eggyel lejjebb tisztán fut. Amik meg ezelőtt jöttek ki azok meg mennek rendesen. Azért kellene még cuccok, mert elkezdtem foglalkozni modellezéssel(maya), sony vegas, és azon már nagyon akadozik a gép.

2012. ápr. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!